"Hahaha" işareti kaldırılsın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İlk kayıt olduğumda ben de bu tip şeylere alınıyordum. İnanın bu kadar büyütülecek bir mesele değil, hahaha kaldırılsa kızgın var, kızgın kaldırılsa üzgün var.

Amacının dışında kullanıldığına sonuna kadar katılıyorum. Izoly alınır mı diye soru soran, bilgi isteyen üyeye bile kızgın atan var, el insaf gerçekten. Bu tip şeyleri fazla takmamaya çalışın dediğim gibi, çoluk çocuk eğlensin biraz; hastalık döneminde millet bir şekilde sinirini stresini atmak istiyor internette dolaşarak. Sıklıkla dediğiniz davranışı yapan birini görürseniz göz ardı etmeniz en sağlıklısı olur.

Saçmalamazsanız sevinirim. O kadar kişi boşuna size "hahaha" atmamış. Herhangi bir konuda ironi yapılınca da atılıyor bu konu. İnsan başkalarını kendi gibi görür derler. Sanırım siz çok kullanıyorsunuz aşağılama anlamında.

Üzgün, kırıcı, çözümü bilinmeyen bir konuya "hahaha" atılmamalı.
Mizah ve Eğlence, konu hakkında espri, ironide ise bu emoji kullanılmalı.
Abartınız, niye kaldırılırsın ki?

Saçmalamazsanız sevinirim. O kadar kişi boşuna size "hahaha" atmamış. Herhangi bir konuda ironi yapılınca da atılıyor bu konu. İnsan başkalarını kendi gibi görür derler. Sanırım siz çok kullanıyorsunuz aşağılama anlamında.
Öneri sorusuna öneri atıyorsunuz bu emoji geliyor. Bilmediğiniz bir şey hakkında soru soruyorsunuz bu emoji geliyor. Nezih bir şekilde tartışmaya çalışıyorsunuz bu emoji geliyor. İnanmazsanız gidin bakın konulara ne kadar gereksiz yere kullanıldığını göreceksiniz...

Öneri sorusuna öneri atıyorsunuz bu emoji geliyor. Bilmediğiniz bir şey hakkında soru soruyorsunuz bu emoji geliyor. Nezih bir şekilde tartışmaya çalışıyorsunuz bu emoji geliyor. İnanmazsanız gidin bakın konulara ne kadar gereksiz yere kullanıldığını göreceksiniz...

Forumda zaman geçirdikçe alışacaksınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı