Hahaha emojisi yanlış anlaşılıyor

Yanlış anlaşılmıyor. Kişi bir başkasının fikrine katılmadığı için dalga geçmek amaçlı kahkaha emojisi atıyor. Yanlış anlaşılma falan yok. Bilinçli yapılıyor.
Benim biraz daha yakın olduğum kişilerin yazdıklarının içinde komik bir söz olmasa bile bana komik geldiği için kullandığım oluyor.

Beğenmeme emojisinin çözüm olacağını sanmıyorum, çünkü atanlar beğenmediği için değil alay etmek istediği için atıyor. Beğenmemek daha ciddi bir ifade. İnsanlar gülmeyi alay olarak kullandığı için beğenmeme tuşunu, getirseler bile kullanmazlar. Bence direkt Hahaha ifadesi kaldırılmalı, isteyen Muhteşem ifadesini kullanabilir.

Beğenmeme emojisi gelmeli.

Beğenmeme emojisinin çözüm olacağını sanmıyorum, çünkü atanlar beğenmediği için değil alay etmek istediği için atıyor. Beğenmemek daha ciddi bir ifade. İnsanlar gülmeyi alay olarak kullandığı için beğenmeme tuşunu, getirseler bile kullanmazlar. Bence direkt Hahaha ifadesi kaldırılmalı, isteyen Muhteşem ifadesini kullanabilir.
Hahaha emojisini kaldırmak konusunda katılmıyorum. Alay etmek için hahaha atan çocukları kimse ciddiye almaz.

Geri
Yukarı