Hakan Ural: Z kuşağı oy kullanmasın

Belki dediğiniz doğrudur, cahilliğin yaşı yok ama eski nesil de her konuda ağır fanatiklik var. Saçma saçma lakap takıp taparcasına bir kişinin arkasından koşuyor bu eski nesil.

Hem yurt dışı vatandaşlarının oy kullanmaması gerek hem de mültecilerin en az 20 yıl oy kullanmaktan mahrum bırakılması gerek. Bu konuda tam bir bilgim yok fakat mülteciler vatandaşlık aldıklarında direk oy kullanabiliyor ve böylelikle "kardeşlerimizi göndermeyeceğiz" diyerek ülkesinin halini umursamayan iktidar partisine oy gitmiş oluyor.

Mültecileri niye aldı 😃 oy verecekler tabii T.C. Vatandaşı yaptı çoğunu bu arada neden gülücük attınız onu anlamadım bunlara din kardeşim diyen varsa alıp evinde beslesin.

Mültecileri niye aldı 😃 oy verecekler tabii T.C. Vatandaşı yaptı çoğunu bu arada neden gülücük attınız onu anlamadım bunlara din kardeşim diyen varsa alıp evinde beslesin.
Bence de çok meraklı olan himayesine alsın, biz istemiyoruz mülteci falan. Kime soruluyor bu milletvekilleri ne işe yarıyor. Tek başına çıkmış göndermeyeceğiz diyor. Türk vatandaşına sorsalar %80 lik kısım mültecileri istemiyor. İktidar partisinin oyu kalmaz demişsiniz komik geldi çünkü haklısınız 😂

Bence de çok meraklı olan himayesine alsın, biz istemiyoruz mülteci falan. Kime soruluyor bu milletvekilleri ne işe yarıyor. Tek başına çıkmış göndermeyeceğiz diyor. Türk vatandaşına sorsalar %80'lik kısım mültecileri istemiyor. İktidar partisinin oyu kalmaz demişsiniz komik geldi çünkü haklısınız 😂

Şu hayatta milletvekili olmak vardı bir şey yaptıkları yok malum parti için konuşuyorum 5-10 liraya meclis de et yiyorlar vatandaş'ta 25-30 liraya tavuk döner yiyor. Türkiye türkler hariç herkese güzel MEB suriyelilere 5 yıldızlı otelde eğlence düzenliyor Türk gençlerine gelince konserler iptal ediyor. Ben 12 yıldır okuyorum ne bir yardım yaptılar ne başka bir şey maddi yardım yapmaları gerekmez mi bazen nereden denk geldim bu ülkeye diyorum.😔 laptop alacağım alamıyorum tablet desen aynı kaliteli bir iPad alayım desen en ucuz 5 bin TL Türk lirasının hiçbir değeri kalmadı. 5 bin liraya Celeron'lu laptoplar görünce hayatı sorguluyorum😕

Şu hayatta milletvekili olmak vardı bir şey yaptıkları yok malum parti için konuşuyorum 5-10 liraya meclis de et yiyorlar vatandaş'ta 25-30 liraya tavuk döner yiyor. Türkiye türkler hariç herkese güzel MEB suriyelilere 5 yıldızlı otelde eğlence düzenliyor Türk gençlerine gelince konserler iptal ediyor. Ben 12 yıldır okuyorum ne bir yardım yaptılar ne başka bir şey maddi yardım yapmaları gerekmez mi bazen nereden denk geldim bu ülkeye diyorum.😔 laptop alacağım alamıyorum tablet desen aynı kaliteli bir iPad alayım desen en ucuz 5 bin TL Türk lirasının hiçbir değeri kalmadı. 5 bin liraya Celeron'lu laptoplar görünce hayatı sorguluyorum😕
Ben 2016 da 2500 TL ye GTX 960'lı monitör dahil sıfır bilgisayar toplamıştım. Şuan aynı ekran kartı xx60 serili bir bilgisayar alsan sadece kart 10k zaten. O zaman dediğim bilgisayarı 1.5 ayda aldım biriktirip şuan da imkanı yok.

Geri
Yukarı