Hakaret davası nasıl açılır?

ekamfb

Hectopat
Twitter'da bir görüşümü belirtince bir şahıs aileme ve bana küfür etmiş ve buna dava açmaya karar verdim. Boşuna uğraşma, değmez gibi şeyler demeyin. Çok kararlıyım. 2 ay sonra da olsa açacağım. Ancak sorun şu, bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum. Anladığım kadarıyla savcılığa dilekçe göndermem lazım ama dilekçeyi nereden alacağım, nasıl dolduracağım hakkında en ufak bir fikrim yok.

Hani ırkçılık değildi? Irkçısın işte.

Bakiym oltalayabilecek miyim seni diye yazdim, "basit baglantiyi kuramayanlar icin" diye not da dustum hatta ; hemen de atladin : ) Her ne kadar sarkazmi cozemeyenlerle konusmak zevkli de olsa konuyu dagitmak istemiyorum. Sen ve ustteki basit baglantilari cozemeyen arkadas beni engelleyebilir, sikayet edebilir.

Bakiym oltalayabilecek miyim seni diye yazdim, "basit baglantiyi kuramayanlar icin" diye not da dustum hatta ; hemen de atladin : ) Her ne kadar sarkazmi cozemeyenlerle konusmak zevkli de olsa konuyu dagitmak istemiyorum. Sen ve ustteki basit baglantilari cozemeyen arkadas beni engelleyebilir, sikayet edebilir.
Ne kadar komiksin sen ya. Sarkazm yaptın ha :D Irkçı olup olmaman da çok umurumdaydı sanki.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı