Hakaret içerikli mesajlar nereye şikayet edilir?

O kadar bilgi sahibi değilim. Şiddet kastım öldürmeye yönelik tehdit gibi şeyler. Buna avukatın ve sunduğun delillerle birlikte savcı karar verir. Eğer edilen hakaret devlet erkanı, bayrak, devlet içeriyorsa hapis cezası alması çok muhtemel.
Yani bana karşı yapılan politik ve ırksal milliyetsel yapılan hakaretlere ben de aynı karşılığı verdim. Bu durumda yaptığım şikayet nasıl sonuçlanır merak ettim. Benim için bunların hiçbir önemi yok fakat karşımdaki kişiliksiz beni tahrik etti ve ben de bazı laflar ettim. Ama sonuçta onun da bana karşı yaptığı aşağılayıcı lafları oldu. Bununla uğraşmaya değer mi diye düşündüm ve bilgi almak istedim.

Bu ülkede azınlıklara ve farklı düşüncelere kimsenin saygısı yok. Tiksindim bu ülkedeki faşizan tavırlardan.
Termometreyle.

Ekleme: Kusuruma bakma mizah yapamadan duramadım :D Dayanamıyorum.
Ben de tartışırken mizah yapmıştım zaten o şahısla. :) Ama kişiliksiz olduğundan şikayet ederim gibi laflar etti, benim de şikayet etme durumum olursa ne yaparım nasıl ederim diye araştırıyorum işte. Mizah hayatın her anında var. Ama termometre komik olmamış😀.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı