Hakkı Upload'ı ne yapacak açıklıyorum

5Mbps upload ile yayın bir nebze de olsa yapılıyor ama iş bulut servislere geldi mi iş sıkıntı. 1GB üstü dosyalarin yüklenmesini bekle anam bekle.

5Mbps upload ile yayın bir nebze de olsa yapılıyor ama iş bulut servislere geldi mi iş sıkıntı. 1GB üstü dosyalarin yüklenmesini bekle anam bekle.

5 Mbps upload ile yayınmı güldürme beni 🤣. Yıl olmuş 2020 5 Mbps upload ile yayın açmaktan bahsediyorsun. Uyan artık 2013'te değiliz 5 Mbps upload yetsin.

@Patrixcs Katılıyorum 2013 yılındaki teknoloji ile belki kurtarırdı ama şimdi mümkün değil bir fotoğraf çekiyorsun minimum 5 MB boyutu var.

Bununla doğru orantıda yayın açtığımızı düşünürsek 1080P60FPS kesinlikle yetersiz.
Sen ADSL kullanıcılarını düşün 800 kbps ile sınırlandırılmış upload yok gibi bir durum söz konusu.

@Patrixcs katılıyorum 2013 yılındaki teknoloji ile belki kurtarırdı ama şimdi mümkün değil bir fotoğraf çekiyorsun minimum 5 MB boyutu var.

Bununla doğru orantıda yayın açtığımızı düşünürsek 1080P60FPS kesinlikle yetersiz.

Sen ADSL kullanıcılarını düşün 800 kbps ile sınırlandırılmış upload yok gibi bir durum söz konusu.

ADSL altyapılar için saygı duruşu 🤣. Şaka bir yana sana niye fiber getirmıyorlar?

@Patrixcs Onu bende anlamadım sürekli aynı cümle "2020 yılı içerisinde çalışmamız yok"

Özel proje kapsamında çekebiliriz/Yakın zamanda çalışma olmayacak.

Bu cümleler sıktı artık resmen dalga geçiyorlar bazen tarih veriyorlar tarih geçiyor "Biz onu öngördük olmadı" gibisinden cümleler.

Oyuncak olduk ellerinde.

@Patrixcs onu bende anlamadım sürekli aynı cümle "2020 yılı içerisinde çalışmamız yok"

Özel proje kapsamında çekebiliriz/Yakın zamanda çalışma olmayacak.

Bu cümleler sıktı artık resmen dalga geçiyorlar bazen tarih veriyorlar tarih geçiyor "biz onu öngördük olmadı" gibisinden cümleler.

Oyuncak olduk ellerinde.

Yani sonuçta Türk Telekom değerleri hissetirir 🤣. Bende daha haber yok çıldıracağım cidden.

Geri
Yukarı