Hakkımda atılan iftirayı nasıl boşa çıkartabilirim?

Arkadaşlar bugün mezuniyet gecesi yaptık. Hatta eve yeni geldim. İlk başta arkadaşlarım sahneyi falan çekti kendimizde çekindik arkadaşlarla falan. Sonra etkinliğin sonlarına doğru bende sahnenin videosunu çektim 1 tane ve 2 tanede fotoğraf çektim. Sonra pastayı kestik yiyiyoruz. Bir anda kadın olan bir hocam geldi bağırdı işte "sen kızların videosunu çekiyormussun özellikle şikayet senden geldi, bir daha duyarsam son 1 hafta canını yakarım" diye. Rezil etti beni ortalıkta. Gerçekten hiçbir kötü amacım yoktu. Galeriyi göstereceğim ama sen silmişsindir der deyip inanmaz diye korkuyorum. Zaten beni şikayet eden kızlarda kendilerinde benim ve arkadaşlarımın trilyon fotoğrafı vardır ben sadece sahneyi biraz çektim diye suçlu oluyorum. Zaten arkadaşlarım hariç sosyal medyada paylaşmıyorum. Gecemde mahvoldu zaten çok stres yaptım. Ailemede söyledim "olabiliyor bazen duruma göre konuşuruz" dediler. İftirayı nasıl boşa çıkartabilirim?

Hocam ailenizle konuşun okurken sinirlendim iftira öyle basit bir şey değil gerekirse orayı gören kameralara vs baktırın okula gidin iftira davası açmayı bile düşünebilirsiniz hiçbir şey çıkmaz muhtemelen ama ben olsam arkasında dururdum daha önce bu şekilde bir olaya karışmadıysanız yaptıkları şey çok çirkin.

Feminist düzeni yıkmadığın sürece bunlarla uğraşır durursun, düzeni yıkmak lazım. Zeytin yağı gibi üste çıkmaya başladılar, söylemen gerekeni o zaman söylemen gerekiyordu. Şimdi söylesen bir şey değişmez artık.

Arkadaşlar bugün mezuniyet gecesi yaptık. Hatta eve yeni geldim. İlk başta arkadaşlarım sahneyi falan çekti kendimizde çekindik arkadaşlarla falan. Sonra etkinliğin sonlarına doğru bende sahnenin videosunu çektim 1 tane ve 2 tanede fotoğraf çektim. Sonra pastayı kestik yiyiyoruz. Bir anda kadın olan bir hocam geldi bağırdı işte "sen kızların videosunu çekiyormussun özellikle şikayet senden geldi, bir daha duyarsam son 1 hafta canını yakarım" diye. Rezil etti beni ortalıkta. Gerçekten hiçbir kötü amacım yoktu. Galeriyi göstereceğim ama sen silmişsindir der deyip inanmaz diye korkuyorum. Zaten beni şikayet eden kızlarda kendilerinde benim ve arkadaşlarımın trilyon fotoğrafı vardır ben sadece sahneyi biraz çektim diye suçlu oluyorum. Zaten arkadaşlarım hariç sosyal medyada paylaşmıyorum. Gecemde mahvoldu zaten çok stres yaptım. Ailemede söyledim "olabiliyor bazen duruma göre konuşuruz" dediler. İftirayı nasıl boşa çıkartabilirim?

Aptal bir tavsiye olacak ama yeni (2020 gibi) telefon modellerinde çöp kutusu bulunabiliyor onu da göster belki bir işe yarar :d

Lafları paşa paşa yemişsin, şimdi kıyamet kopartacağım diyorsun. Geçti o tren, zamanında yapacaktın o söylediklerini. Kadın sana bunları ilk söylediğinde telefonunu çıkartıp "aha telefonum burada bakın galeriye dediğiniz gibi miymiş" deseydin insanları suçsuz olduğuna inandırırdın, aynısını şimdi desen asıl o zaman gitmiş evine resimleri silip gelmiş derler.

Hocam çekmediğime şahit arkadaşlarım var 4-5 tane onların etkisi olur mu sizce?

Sizinkini de çekeyim hocam deseydiniz. Öyle kişileri boş verin siz kendi hayatınıza bakın. Hayattaki tek gayesi ve başarısı birilerine çamur atmaktır onların.

Yeni konular

Geri
Yukarı