Hakkımda ne düşünüyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yanlış düşünüyormuşsun o halde.
Merak ediyorum o kişileri. Losef falan mı acaba köpeğini öldürmüştü diyeceğim ama sen onu öldürdün demi ya.
Arada seni görüyorum, daha bugün mesajına cevap vermiştim.
Ek Açıklama 2020-10-07 234012.png

Forum üyeleri arasındaki anlaşmazlıklarınızı çözmenize bir şey diyemem. Evet, açma nedenlerinizden biri bu ama konu başlığını tam özetlediğini düşünmüyorum. Bu konuyu açmanızın hata olduğunu da düşünmüyorum, bazen ben de açsam mı diye düşünüyorum. Ama genelde boş yorumlar veya sadece övgülü mesajlar dışında bir yorum gelmiyor. Bazen eleştirici de olmak lazım.

Ben yine de çizginizi bozmayacağınızı düşünüyorum, yeter ki başkalarının ne dediğine çok takmayın. :)

Forum üyeleri arasındaki anlaşmazlıklarınızı çözmenize bir şey diyemem. Evet, açma nedenlerinizden biri bu ama konu başlığını tam özetlediğini düşünmüyorum. Bu konuyu açmanızın hata olduğunu da düşünmüyorum, bazen ben de açsam mı diye düşünüyorum. Ama genelde boş yorumlar veya sadece övgülü mesajlar dışında bir yorum gelmiyor. Bazen eleştirici de olmak lazım.

Ben yine de çizginizi bozmayacağınızı düşünüyorum, yeter ki başkalarının ne dediğine çok takmayın. :)
Başlık konusunda çok kötüyüm ya bu 5 oldu. Ama yine de şöyle düşünün Hakkımda Ne Düşünüyorsunuz? derken sadece övgü istemiyordum hatta övgü istemiyordum amacım bana gelip saldıranları bulmaktı daha çok :D keşke kavga ettiklerimi de etiketleseymişim.

Seni tanımıyorum, bir fotoğraf ve mesajlarının ardından tanıyabileceğimi de düşünmüyorum, desem?

Dediğim gibi forumda hep aynı konulara girince sadece bir kesmi tanıyorsunuz. Ama ben sizin olduğunuz forumlara yazı yazmıyorum çünkü düşüncelerimiz çok benzer gereksiz mesaja gerek yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı