Hakkımda suç duyurusu

ouziiix

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Üçkağıtçı
Merhaba Instagram'da yaşadığım bir olay üzerine kişi karakola gidip beni şikayet etti, ciddi bir şey olmadığını biliyorum fakat beni bulabilirler mi? Bulurlarsa ifadeye nasıl çağrılırım? Evimden zorla almaları gibi senaryolardan korkuyorum aileme ne derim?

Karakolun beni, IP adresimi bulabilmesi için Instagram'ın verileri paylaşması dışında bir yol var mı?

Instagram mahkeme kararıyla bilgilerini verebilir, neden bir suçluyu korusun ki?
Ailene ne diyeceğini suç işlemeden önce düşünecektin.

Merhaba Instagram'da yaşadığım bir olay üzerine kişi karakola gidip beni şikayet etti, ciddi bir şey olmadığını biliyorum fakat beni bulabilirler mi? Bulurlarsa ifadeye nasıl çağrılırım? Evimden zorla almaları gibi senaryolardan korkuyorum aileme ne derim?

Karakolun beni, IP adresimi bulabilmesi için Instagram'ın verileri paylaşması dışında bir yol var mı?

Bulurlar ama evinden zorla falan almazlar mesaj yoluyla çağırırlar eğer 18 yaşından küçük isen ailene de ulaşırlar gitmezsen evine gelirler düzgünce alırlar ailene de konuyu anlat pek bir şey diyeceklerini sanmam herkes genç oldu herkes hata yaptı.

Hocam ne suç işledin merak ettim

Yeni konular

Geri
Yukarı