hakkindasikayetvartr.com sahte sitesi

Bu dolandırıcılığın farklı bir domain adresiyle yapıldığını gördüm. Bizzat ailemden bir kişiye aynı şeyi yapmaya çalıştılar. Önce birinin hesabını çalıyorlar, sonra onun son konuştuğu kişilere tek tek mesaj atıp "aaa hakkında iftira var buraya girip kaldırt istersen" diyorlar. Yeni bir yöntem bu dikkat edin.

Özellikle evli barklı kadınlara yapıyorlar "kocamla görüntüleri varmış şantaj yapıyor bana" falan şeklinde. Esnaflara yapıyorlar adamlar da "ben esnafım adımı temize çıkarmam lazım" diye panikliyor. Habercilerin acil devreye girmesi lazım ama haberi doğru düzgün yapabileceklerine zerre inancım da yok :D

Arkadaşlar konuyla alakasız ama bu fotoğraflar ile açılan siteler var mesela saçma sapan başlıkları oluyor ve sonra site içinde indirimde fotoğraflar görüyorsunuz.

Evet, denedim ve 24 saat içinde hesabımın çalınacağını söylediler. 😀

1657886943588.png

Bilgi değişikliği yaparsam hesabım kalıcı olarak devre dışı bırakılacakmış. Demiyorlar ki şifrenizi değiştirirseniz hesabınızı çalamayız. 😀

Evet, denedim ve 24 saat içinde hesabımın çalınacağını söylediler. 😀

Eki Görüntüle 1451848

Bilgi değişikliği yaparsam hesabım kalıcı olarak devre dışı bırakılacakmış. Demiyorlar ki şifrenizi değiştirirseniz hesabınızı çalamayız. 😀

Hehe bende kerizim ya 🤣

Az önce authenticator'un sıfırlandığını gördüm. Bunu da yaptıylarsa tebrik ederim.

Authenticator'u tekrar açtıktan sonra bu sefer siteden çıkış yaptı. Biraz takip edeceğim, bir şey olursa haberdar ederim sizi de.

Yeni konular

Geri
Yukarı