Hakkınızı her zaman arayın

Tüketici hakem heyetine başvurabilirsin. Tabi hala para iadesini almadıysan. Kur farkından dolayı işlemcinin aynı paraya alamayacağını ben değişim talep ediyorum ellerinde aynı üründen yoksa misli ile değişimi ücretsiz talep ediyorum diye.

Tüketici hakem heyetine başvurabilirsin. Tabii hala para iadesini almadıysan. Kur farkından dolayı işlemcinin aynı paraya alamayacağını ben değişim talep ediyorum ellerinde aynı üründen yoksa misli ile değişimi ücretsiz talep ediyorum diye.

Vallahi aynısını taktılar sisteme ama AMD'den onay bekliyoruz pazartesi dönerler dendi yarını bekliyorum teslim almak için.

Bozuk işlemcim gelmedi onun yerine vatan aynısının 0'ını ayırttı bana onay verince AMD takacaklarmış ki tanıdığım bir adam var onaylancak zaten hemen bakmıyorlar dedi.

Ek olarak pazarteside bakmazlarsa bizim yönetici onayı halleder dedi abi.

Bu durumlarda ya aynı model ürün veya bir üst modelinin yenisi verilir. Üste nakit verip bir üst model almayın çünkü bu hakkınız. Gerekirse tüketici hakem heyetine başvurun en fazla 6 ay içinde cevap gelir ama bu da bayağı bir uzun süre.

Bu durumlarda ya aynı model ürün veya bir üst modelinin yenisi verilir. Üste nakit verip bir üst model almayın çünkü bu hakkınız. Gerekirse tüketici hakem heyetine başvurun en fazla 6 ay içinde cevap gelir ama bu da bayağı bir uzun süre.

Aynısını vercekler ayırtıldı. Hatta takmış olabilirler.

Aynısını vercekler ayırtıldı. Hatta takmış olabilirler.

Yarın her şey belli olacak bilgilendiririm yine.

Yeni konular

Geri
Yukarı