Haklı mıyım, haksız mıyım?

Makaleler
5
Bu bir sitem konusu değil. Aklıma takılan bazı sorular var, cevap istiyorum sadece. Üyeleri ilgilendirdiğini sanmadığım bu konuyu okuyup zaman kaybetmenize hiç gerek yok.

Sosyal'de takılırken bu konuyu gördüm Beareuws. A! ML nedir? - Technopat Sosyal, konuyu incelerken @24099 adlı moderatörün verdiği cevap tarzında cevap verdiğim için, geçmişte aldığım cezayı hatırlayarak ''Ben aynı şekilde cevap verseydim ne olurdu? Sadece soruyorum.'' diyerek ona alakasız bir konuda soru sordum ve 2 saat civarı haklı bir ceza aldım. Gereksiz mesaj olduğundan mesajım konudan silindi. Belki yetkililer görebilir, bilemiyorum.

Sorum basit zaten. Ben aynı şekilde cevap verseydim ne olurdu? Sadece soruyorum.

Bu konu tamamen 'soruma cevap alabilmek için' açtığım bir konudur. Yetkililerden yanıt bekliyorum.

Silebilecek güvenlik yazılımı kurup taratın.

Not: @24099, sizinle hiçbir sorunum yok, lütfen kişisel algılamayın. Özel mesaj atamadığım için konu açma gereği duydum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cezanızı ben vermedim ama cidden sizin de belirttiğiniz gibi yeri olmadığı için moderatör arkadaşımız 1 saatlik ceza vermiş.

Aynısını siz yazsaydınız da ceza vermezdim, vermezdik. Yerine uygun şekilde hatta desteklerdim bile. Konuda Defender zararlıyı silemiyor bu nedenle silebilecek bir yazılım kurması gerekli.

En çok vakit geçirdiğim güvenlik bölümünü de ele alacak olursak hemen ilk mesajda format yazanlar hariç ve kurallara aykırı bir mevzu olmadıkça ceza vermiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı