Sizce ben haklı mıyım?

Razer Hyundai

Kilopat
Makaleler
1
Merhabalar, bugün Discord'da arkadaşlarımla konuşuyordum, biraz onları rahatsız ettim oyun oynarken ufak bir çığlık attım. Sonra bana 1. arkadaşım çığlık atma dedi ben de bas konuşa aldım. Sonra onları çok rahatsız etmedim, 10 dakika sonra falan ben "beyler çıkıyorum." Dedim ve sonra bana 1. ve 2. arkadaşım küfür ettiler, artık hangi küfürü ettiğini anladınız. Ve sonra ben intikam almak için çok bir şey yapmadım, sunucuda moderatörlerden olduğum için ikisini de sağırlaştırdım ve susturdum. 2. moderatör 1. arkadaşım olduğu için susturmayı ve sağırlaştırmayı kaldırdı, ben 4-5 kere aynısını yaptıktan sonra bana ikisi de hakaret etmeye başladı. Yazışarak özelden. Sonra ben onlara hiç küfür etmedim, onlara küfür etmeseydiniz dedim. Sonra Discord'dan çıktım bu konuda haklı mıyım sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
EYZF1QYXsAAXjwf.jpg

(Survivor izlemiyorum, linçlemeyin)

``Beyler ben çıkıyorum`` dediğinizde küfür etmeleri inandırıcı gelmedi ama gerçekten öyleyse siz haklısınız. İntikam için yaptığınız şey doğru değil ama öylece bir şey yapmadan durmak çok kötü bir his, kendim biliyorum.

Arkadaşların oyun oynarken konuştuysan odaklarını bozmuş olabilirsin. Bence kimse durduk yere küfür etmez, hele ki sadece ''ben çıkıyorum'' sözüne edilmez. Belli ki bir şey yapmışsın ve arkadaşlarını sinirlendirmişsin. Onlar da sana geri karşılığını böyle vermişler. Şaka bile olsa ağır küfür edilmesi de yanlış. Yakın arkadaş iseniz aranızda konuşup halledin yoksa muhattap olmayın. Bundan sonraki davranışlarınızda da dikkatli olun.

Arkadaşların oyun oynarken konuştuysan odaklarını bozmuş olabilirsin. Bence kimse durduk yere küfür etmez, hele ki sadece ''ben çıkıyorum'' sözüne edilmez. Belli ki bir şey yapmışsın ve arkadaşlarını sinirlendirmişsin. Onlar da sana geri karşılığını böyle vermişler. Şaka bile olsa ağır küfür edilmesi de yanlış. Yakın arkadaş iseniz aranızda konuşup halledin yoksa muhattap olmayın. Bundan sonraki davranışlarınızda da dikkatli olun.
Önceden'de biraz sinir ederdim çünkü eğlenmek istiyordum, bu aralar hiç mutlu olamadığım için öyle şeyler yapıyordum benimle konuşsunlar diye. Hep yalnızlık hissediyorum doğru düzgün beni anlayabilen arkadaş hiç bulamadım. Bir de ben çıkıyorum sözünde sadece etmediler. Tabi o sırada değil önceden 2.arkadaşıma mesaj yazmıştım bir şarkının sözlerinden biriydi ''bu ne dünya kardeşim'' diye bir şarkı sözüydü. o da küfür etmişti.

Son düzenleme:
@Razer Hyundai Hocam insanların hoşlanmadığı davranışlar olabiliyor maalesef. Bunlar hakkında dikkatli olmanız gerekiyor, göstereceğiniz özen sizin hayatınızın geri kalan kısmında daha çok işinize yarayacaktır. Bütün samimiyetimle söylüyorum, bu kadar üzgün olmaya değmez. Kafanıza takmamaya ve kendinizce mutlu olmaya bakın. 2-3 sağlam arkadaş bulun kendinize, onlarla oyun oynayın, muhabbet edin ya da bu koşullarda yapabileceğiniz online ortak etkinlikler kovalayın.

21 yazıyor... (Tabii gerçekten de öyle ise)

21 yaşında birinin bu kadar çocukça hareket etmesi anormal bir durum bence. Eğer gerçekten 21 yaşındaysa bir sıkıntı vardır. Hoş karşılanmayacak bir hareketin yapılmaması gerektiğini bilmek lazım bu yaşta dostum. Biraz daha özen göster. @Razer Hyundai

Yeni konular

Geri
Yukarı