Haksız Verilen Cezalar

SUSAMLI ÇUBUK

Hectopat
Makaleler
1
Geçen gün şerit led hakkında ufak bir sorum vardi, 5-6 kere onede cikardim ama kimse ilgilenmemisti. İlgi olmayinca ikinci konumu actim ve birinin dikkatinide çektim. O arkadaş sayesinde sorunum çözüldü ama çoklu konudan ceza yedim.
Asil sorun işte burada baskiyor, geçen aylarda "Kargom ne zaman gelir" diye konu açan bir arkadaş aynı konuyu gün içerisinde 4-5 kere açmıştı ve ben ilk iki konusu hariç digerlerine beğenmedim ifadesi bastim diye ceza yemiştim:D. Bu arada bu arkadaş herhangi bir ceza yemedi yani onceden cezasini yese ben zaten bu gereksiz cezayi yemeyecektim.

Konunuza cevap gelmiyor diye aynı konuyu birden fazla kez açamazsınız.

Ayrıca diğer üyelere verilen cezaları üyeler göremiyor. Ceza almadığından nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz? Merak etmedim değil ve bir yardım konusuna da anlamsız yere beğenmeme ifadesi atınca da sence ceza alman normal değil mi?

Konunuza cevap gelmiyor diye aynı konuyu birden fazla kez açamazsınız.

Ayrıca diğer üyelere verilen cezaları üyeler göremiyor. Ceza almadığından nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz? Merak etmedim değil ve bir yardım konusuna da anlamsız yere beğenmeme ifadesi atınca da sence ceza alman normal değil mi?
Cevap yaziyordu çünkü:D

@SUSAMLI ÇUBUK gene de emin olamazsın. Belki uyarı kesilmiştir ancak süresi dolmuştur, inisiyatif doğrultusunda 0 puanlık uyarı da verilmiş olabilir. Bilemezsin, bu durum moderatörden moderatöre göre de değişkenlik gösteriyor. Senin yaptığın davranış yanlış, yanlışı da yanlış yaparak örtmeye çalışmışsın. Burada haksız yere verilen ceza gibi bir şey göremiyorum.

@SUSAMLI ÇUBUK gene de emin olamazsın. Belki uyarı kesilmiştir ancak süresi dolmuştur, inisiyatif doğrultusunda 0 puanlık uyarı da verilmiş olabilir. Bilemezsin, bu durum moderatörden moderatöre göre de değişkenlik gösteriyor. Senin yaptığın davranış yanlış, yanlışı da yanlış yaparak örtmeye çalışmışsın. Burada haksız yere verilen ceza gibi bir şey göremiyorum.
Ben herşeyi beğenmek zorunda miyim? Begenmekten neden ceza yok?

Pekala bir şey sorayım, açılan muhtemelen yardım konusu. Yardım konusunun neyini beğenmediniz? Sistemi suistimal edersen cezasını alırsın, beğenmediğin şeyi 1-2 cümle ile beğenmediğini de ifade edemiyorsan ve o kadar bilgi, düşünce birikimin yoksa da sistemi suçlamaktan ziyade kendini suçla 1-2 cümle kuramıyorum diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı