Haksız Verilen Cezalar

Pekala bir şey sorayım, açılan muhtemelen yardım konusu. Yardım konusunun neyini beğenmediniz? Sistemi suistimal edersen cezasını alırsın, beğenmediğin şeyi 1-2 cümle ile beğenmediğini de ifade edemiyorsan ve o kadar bilgi, düşünce birikimin yoksa da sistemi suçlamaktan ziyade kendini suçla 1-2 cümle kuramıyorum diye.
Komikmiş, bak orada "ilk iki konusu hariç" yazıyor. Bu arkadaşa ilk iki konusunda cevap verdikleri halde bu konuları açtığı için beğenmedim attım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam da yardım konusuna beğenmeme ifadesi atıyorsun. Yardım konusunun neyini beğenmiyorsun işte? :D Kendi adaletini sağlamaya çalışırken atmışsın da raporlama sistemi diye bir şey var. Herkes kendi adaletini sağlayacaksa da moderatörlere ne gerek var o zaman? Bu davranışına tabii güleceksin, buna gülmeyeceksin de neye güleceksin?

Tamam da yardım konusuna beğenmeme ifadesi atıyorsun. Yardım konusunun neyini beğenmiyorsun işte? :D Kendi adaletini sağlamaya çalışırken atmışsın da raporlama sistemi diye bir şey var. Herkes kendi adaletini sağlayacaksa da moderatörlere ne gerek var o zaman? Bu davranışına tabii güleceksin, buna gülmeyeceksin de neye güleceksin?
Aslında gayet açık belirttim, bu adalet sağlama değil. Bu arkadaş aynı şeyi tekrar ve tekrar açtığı için hoşuma gitmedi, bunun sonucunda bende begenmedigim seye begenmedim attim. Bir kullanıcı tüm mesajlara ayni ifadeleri spamliyorsa tabiki ceza alabilir. Daha öncede TW yani Twitter yazmistim ama moderatör TV diye düzeltip yazım yanlisindan uyarı vermişti :D. Konumdaki ilk örneğim ise öneri amaçliydi. Bir kullanıcının ilk konusuna mesaj gelmiyorsa en azindan bir kez daha konusunu tekrarlayabilmeli (digeri silinebilir mesela), çünkü genelde en çok göz atılan kısım "son konular" kismi oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı