Haksız yere ceza

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
Alıntı yaptığınız mesajdaki linki bir kontrol eder misiniz?
Kontrol ettim zaten. Masaüstü yazıyordu ilk önce. Sonra ben de görünce mesaj attım. Sen ise o sırada düzenledin. İlk önce masaüstü yazmıştın. Düzelttikten sonra bana kalkıp mesajı kontrol et diyorsun. Evet sayfayı yeniledim ve gördüm. Düzeltmiştin ama bunun için bana uyarı vermen gerekir miydi ? Sen yanlış okuyup yanlış mesaj yazıyorsun ama ben bunu söyleyince mesajı düzeltip bana uyarı veriyorsun 1 gün erişimimi engelliyorsun. Ayıp değil mi kardeşim ?

Burada Camaro adlı üye beni uyarmış:
1.png

Ben de bu arkadaşın isteği üzerine mesajımı değiştirdim ve değiştirdiğime dair bir bildiri yolladım. Ondan sonra siz 17:14'te benzer bir mesaj attınız. Zaten alıntı yaptığınız mesaja bakarsanız Dizüstü sistem tavsiyeleri linki atmış olduğumu göreceksiniz. Ben kendi mesajımı değiştirsem bile sizin alıntı yapmış olduğunuz mesaj değişmeyecektir. Mesajları dikkatli okuyunuz. Aldığınız cezada bir haksızlık yoktur.

Burada Camaro adlı üye beni uyarmış:
Eki Görüntüle 151033
Ben de bu arkadaşın isteği üzerine mesajımı değiştirdim ve değiştirdiğime dair bir bildiri yolladım. Ondan sonra siz 17:14'te benzer bir mesaj attınız. Zaten alıntı yaptığınız mesaja bakarsanız Dizüstü sistem tavsiyeleri linki atmış olduğumu göreceksiniz. Ben kendi mesajımı değiştirsem bile sizin alıntı yapmış olduğunuz mesaj değişmeyecektir. Mesajları dikkatli okuyunuz. Aldığınız cezada bir haksızlık yoktur.
Ben dizüstü yazan mesajı alıntı yaptığıma eminim. Arkadaş diz üstü istemiş diye mesaj attığımda sizin konuyu açan kişiye verdiğiniz cevapta masaüstü yazıyordu ancak benim alıntımda dizüstü yazıyordu. O an anladım düzenlendiğini ama hala mesajınız masaüstü gözüküyordu ve ben alıntı yapıp mesaj yollamıştım bile. Sizin mesajınızda masaüstü benim sizden yaptığım alıntıda dizüstü yazıyordu ve bu yüzden sayfayı yeniledim. Her ikisinde de dizüstü yazmaya başladı. Uzun lafın kısası ben alıntı yaparken sizin mesajınız hala masaüstüydü. Siz düzenleme yaparken ben alıntı yaptım galiba. Orda bir çakışma olmuş olabilir.

Ben mesajımı 16:24'te düzenledim, siz 17:14'te alıntı yaptınız Mustafa bey. Daha dikkatli olunuz veya 10-20 DK bir sayfaya yenile yapmadan cevap yazmayınız. İyi sosyaller dilerim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı