Haksız yere müdür yardımcısının odasına gitmek sıkıntı çıkarır mı?

Soldier_Boy17

Centipat
Biz iki arkadaşız, ikimizin de ismi İrem. Bu sene geldi ama iyi anlaşıyoruz, 8. sınıfız. Geçen hafta başka biriyle tartıştım diye Din Kültürü hocam benim yerimi değiştirdi, tartıştığım kıza 10 kere söz hakkı verdi.
Bu hafta ismimiz aynı olan kızla yan yana oturdum. O da birine küfür etti. Ben de konuştuğum için ben de yazıldım. İsminin yanına küfür yazıldı. Din hocamız bunu gördü. İkiniz ayrılın dedi. Ben de konuşmuyoruz dedim. Bana bağırdı her şeye karşı çıkma diye. Ben bozulmadım pek. Olayları müdür yardımcımıza anlatmış. Bu dediğim olaylar sabah oldu. Öğleden sonra hoca bizi yanına çağırdı, diğer hocalar da gülümseyerek geçti. Hoca küfürü sordu, o cevapladı, ben makyaj yapıyorum ama o yapıyor, onu sordu, yine o cevapladı. Sonra sizden çok şikayet alıyoruz sınıf öğretmeninizden, diğer hocalardan dedi. Orada zaten ilkokul öğretmenim ve müdür yardımcısı vardı, bir de Din, sınıf öğretmenimiz ve İngilizce hocası geldi. Ardından direkt denemelerle ilgili konuştu. Ben sınıfta üçüncüyüm, %5'lik dilimdeyim. İkimize de bir şeyler dedi. Merak ettiğim iki şey var.
Bundan ailemiz haberi olur mu?
Acaba hoca benim mi küfür ettiği mi sandı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Küfür ölüm değil, küfür edince ölmüyorsun. Hocalar çok ilerletmeyip disipline kadar uzatmazsa bir şey olmaz ailene kadar giderse ben etmedim der geçiştirirsin.

%5'lik dilim denemelerde mi oldu? Kaçıncı sınıfsın?

Ortaokul hayatım boyunca hakkımda 50'den fazla dilekçe yazılmıştır. Bunu kendimi övmek için anlatmıyorum ama ağzım iyi laf yaptığı için hepsinden sıyrıldım ve hiçbiri resmiyete geçmedi. Bu kadar küçük bir olay yüzünden sıkıntı çıkmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı