Çözüldü Poco X3 Custom ROM nasıl atılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Shankusu

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, elimde Poco X3 NFC modeli var. Açıkçası MIUI arayüzünden nefret ediyorum ve yavaş olduğunu düşünüyorum. Bu telefona ekteki videodaki gibi küçük pencere özelliğini kaybetmeden nasıl Custom ROM atabilirim?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
O küçük pencere özelliği çoğu ROM'da var.

Bu ikisi arasından crDroid öneririm. GApps olarak NikGapps Core paketini kurabilirsiniz.

Eğer ekstra kurmak istediğiniz Google uygulamaları varsa aşağıdaki linke girip o uygulamaları da indirip TWRP üzerinden kurabilirsiniz. Böylece sistem uygulaması olarak kurulmuş olur.

Bu ikisi arasından crDroid öneririm. GApps olarak NikGapps Core paketini kurabilirsiniz.

Eğer ekstra kurmak istediğiniz Google uygulamaları varsa aşağıdaki linke girip o uygulamaları da indirip TWRP üzerinden kurabilirsiniz. Böylece sistem uygulaması olarak kurulmuş olur.

Çözüm
Hmmm, sorması ayıptır bir de sizce Google Pixel'in ROM'u nasıl

Pixel Experience şahsen tavsiye etmiyorum. Biraz kişisel tercihten kaynaklı. Pixel Launcher, önyüklü gelen gereksiz Google uygulamaları derken pek tatmin etmiyor. Ayrıca kısıtlı kişiselleştirme imkanları da bu sebepler arasına girebilir.

Pixel Experience şahsen tavsiye etmiyorum. Biraz kişisel tercihten kaynaklı. Pixel Launcher, önyüklü gelen gereksiz Google uygulamaları derken pek tatmin etmiyor. Ayrıca kısıtlı kişiselleştirme imkanları da bu sebepler arasına girebilir.
Hmm, anladım. Bir de bu oem meselesi Pocoda da geçerli mi? Denediğimde olmadı çünkü.
1716031460292.png

Onun hakkında bilgim yok. Araştırma yapmanız gerek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bunlar yardımcı olacaktır. Ancak her adımı doğru yaptığınızdan emin olun. İşlemler sırasında yaşayacağınız bir aksaklık cihazı kullanılmaz hâle getirebilir. Sorumluluk almıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı