Haksız yere uyarı yedim ve haksız yere susturuldum!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bakın Roblox'a hakim değilim. Dediğim doğrudur gibi bir tavır da takınmamaya çalışıyorum özellikle.

Fakat baktığım zaman, resmi makamlardan ilgili özelliğin kullanılması hakkında olumsuz bir dönüş yok. Hatta kullanılmasının sorun olmayacağıyla alakalı açıklamalar, mesajlar var.

Bu noktada bir kural ya da resmi bir açıklama gösterirseniz, yardımcı olabilirim.

Ek olarak Roblox devforum, herkesin mesaj yazabildiği, Roblox'taki karşılarına çıkan hataları topluluğa iletmek ve Roblox'taki oyun motoru olan Roblox Studio hakkında soru sorabilecekleri bir plartform. Yani resmi bir kaynak değil.

Burada da serbest olduğunu belirtmişler.

Burada da.
A Roblox employee confirms that there will be no moderation action taken towards those who use FPS unlocker.

Ek olarak Roblox Devforum, herkesin mesaj yazabildiği, Roblox'taki karşılarına çıkan hataları topluluğa iletmek ve Roblox'taki oyun motoru olan Roblox Studio hakkında soru sorabilecekleri bir plartform. Yani resmi bir kaynak değil.

Bu mesajda durumun Roblox kurllarını ihlal etmediğini ve bu özelliğin ileri bir güncellemede geleceği, video kaynak ile açıklanmış:

Yine bu makalede resmi kaynakların, FPS eklentisinin yasa dışı olarak değerlendirilmediğini teyit ettiğini bildirmiş:

Böyle şeyler ToS'ta tam olarak belirtilmediği için kimisi cezalandırılıyor, kimisi cezalandırılmıyor. Bazı oyunlarda oyun motoru alınan FPS'e bağlı olduğu için bu limiti aşmak sorunlara sebep olabiliyor, ceza alanlar da bu yüzden almıştır büyük ihtimalle. Bir NFS oyununda da vardı benzer bir durum.

Bu kadar "ilkel" bir oyun için de kimsenin kalbini kırmana gerek yok. Forum düzenini sağlamak için uğraşıyor herkes.

Bende şimdi konu açtım ve konum anında sildiler gerçekten anca susturabilirsiniz.

Moderatörler size konularda cevap verdi zaten.
Yok öyle bir şey ayrıca profil fotoğrafım da silinmiş.
Moderatörler size konularda cevap verdi zaten.
Cevap yok yoksa ben mi göremiyorum.

konu.png

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı