Haksız yere uyarı yedim ve haksız yere susturuldum!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Axii

Kilopat
Makaleler
8
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Freelancer Filmmaker
Selam, bugün forumda Roblox FPS Unlocker Çalışmıyor bu soruda, Roblox FPS unlocker çalışmıyor isimli konuda, FPS unlocker ve benzeri injectorlerin Roblox tarafından yasak olduğunu söyledim, banlanabileceğini söyledim ve yanlış bilgilendirme cezası yedim ve mesajım yanlış bilgilendirme ibaresi aldı. FPS unlocker kullanan insanların banlandığına dair elimde kanıtlar var, üstüne kendi tanıdığım arkadaşım FPS unlocker kullandığı için ban yedi. İnternette araştırırsanız birçok kullanıcı görebilirsiniz banlanan. Birincisi ben bilmediğim bir konuda mesaj yazma zahmetinde bulunmam. İkincisi böyle büyük bir forumda moderatörlerin bilip bilmedem böyle uyarılar vermesi çok yanlış. İsterseniz screenshotlarını sizlere atabilirim. Umarım bu mesajım yayınlanır.

Mesajınız rapor edilirken şu içerik kanıt olarak sunulmuş:

Baktığım zaman, bahsettiğiniz özelliğin yasak olduğuna dair herhangi bir ibare ya da resmi açıklama göremedim.

Birincisi ben bilmediğim bir konuda mesaj yazma zahmetinde bulunmam.

Biz de kullanıcıları banlamak için yer aramıyoruz. :)

Baktığım zaman, bahsettiğiniz özelliğin yasak olduğuna dair herhangi bir ibare ya da resmi açıklama göremedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Reddit'de ve Roblox Devforum'da buna benzer bir sürü makale var.

Dosya Ekleri

• 1777d58acb05a835f863ef43c6b84ad3.png
    1777d58acb05a835f863ef43c6b84ad3.png
    38,2 KB · Görüntüleme: 80

Peki banlamak için yer aramıyorsanız bugün uzun uzun yazı yazdım içinde bağlaç olan "-da, -de, -ki" ekini yanlış yazmışım. (Otomatik düzelte basmama rağmen.)

Uzun yazdığımdan kaçırmış olabilirim madem düzelt dediğimde o düzeltmedi ben niye 2 saat ban yedim anlayamadım.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Reddit'de ve Roblox Devforum'da buna benzer bir sürü makale var.
Bakmazsanız göremezsiniz. Bu SS'de açıkça mevcut.

Bakın, attığınız örneklerde, ilgili özelliği kullanan kullanıcılar banlanmış. Fakat bu banın FPS Unlocker yüzünden geldiğiyle alakalı bir açıklama yok. Resmi bir madde de yok.

Ama ban nedeni olmadığına dair resmi ağızlardan yazılmış açıklamalar var.

Peki banlamak için yer aramıyorsanız bugün uzun uzun yazı yazdım. İçinde bağlaç olan -da /-de /-ki'yi yanlış yazmışım. (Otomatik düzelte basmama rağmen.)

Uzun yazdığımdan kaçırmış olabilirim, madem düzelt dediğimde o düzeltmedi ben niye 2 saat ban yedim anlayamadım?

Yardımcı olursanız sevinirim.

Bağlaçların doğru yazılması kurallarımızda olan bir madde. Yazım Düzenleyici çok basit bir sistem, bağlaçlar gibi kompleks şeyleri ayırt edemez. Bunu Yazım Düzenleyicinin ana konusu da dahil birçok yerde belirttik ve belirtiyoruz. Yazım düzenleyici sadece yardımcı bir sistem. Siz "Cevapla" butonuna basmadan önce yazınızın düzgün olduğundan emin olmalısınız.

2 Yıl önce gönderilmiş diye galiba pek önemsemememiş olabilir.

Ek olarak Nisan ve Mayıs aylarına ait onlarca video var, FPS unlocker ile ilgili. Banlanan arkadaşım var ve FPS unlockerden. İnsanları yanlış bilgilendirme amacım yok benim. Ve bilip bilmeden yazanlara da gıcık kapıyorum zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ek olarak Nisan ve Mayıs aylarına ait onlarca video var, FPS Unlocker ile ilgili. Banlanan arkadaşım var ve FPS Unlocker'dan. İnsanları yanlış bilgilendirme amacım yok benim. Ve bilip bilmeden yazanlara gıcık kapıyorum zaten.

Bakın Roblox'a hakim değilim. Dediğim doğrudur gibi bir tavır da takınmamaya çalışıyorum özellikle.

Fakat baktığım zaman, resmi makamlardan ilgili özelliğin kullanılması hakkında olumsuz bir dönüş yok. Hatta kullanılmasının sorun olmayacağıyla alakalı açıklamalar, mesajlar var.

Bu noktada bir kural ya da resmi bir açıklama gösterirseniz, yardımcı olabilirim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı