Hala "Fener ağlama" diyecek misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@beardedangler git de yap hadi. Biz sizin gibi taraftar değil. Oyuncu alıyoruz. Git hadi mesut özil ayarında bir taraftarını transfer et. Hadi git canım. Yap yapabilirsen. Konuşması kolay. Galatasaray başakşehirle. Beşiktaş Antalya ile oynayacak. Biz de kıçı kırık hatayla. Puan farkının açılacağı aşikar. Zaman bakalım kime tükürdüğünü yalatacak. (biz dahil herkes için dedim 🙃)

(Hataylılar bunu beğenmedi.) Ummadık taş baş yarar hocam :D. Takımları küçümsememek lazım :D.
Puan farkı açılabilir fakat kapanabilirde. Ligde her şey olabilir.
(Hataylı değilim)

@beardedangler git de yap hadi. Biz sizin gibi taraftar değil. Oyuncu alıyoruz. Git hadi mesut özil ayarında bir taraftarını transfer et. Hadi git canım. Yap yapabilirsen. Konuşması kolay. Galatasaray başakşehirle. Beşiktaş Antalya ile oynayacak. Biz de kıçı kırık hatayla. Puan farkının açılacağı aşikar. Zaman bakalım kime tükürdüğünü yalatacak. (biz dahil herkes için dedim 🙃)

Kardeşim ben öyle demiyorum borcunuz varken 15 tane oyuncu almak saçma değil mi?

(Hataylılar bunu beğenmedi.) Ummadık taş baş yarar hocam :D. Takımları küçümsememek lazım :D.
Puan farkı açılabilir fakat kapanabilirde. Ligde her şey olabilir.
(Hataylı değilim)

Çok haklısınız. Ama bir ton kişi damarıma bastı. Basmaya da devam ediyor. Kalp kırmadan biri konuyu kitlese iyi olur.
Kardeşim ben öyle demiyorum borcunuz varken 15 tane oyuncu almak saçma değil mi?

3 büyüklerde düze çıkmış olan yok 😁. Olmaz herhalde.

Fener ağlama.
İyi ki 1. koltuğa geçtiniz. 1 hafta sonra hala aynı yerde olmanız muhtemel değil bana göre.
Ekstra: Daha sezonun bitmesine var iken ve 2. ile arada sadece 1 puan varken bir şey başarmış gibi yapman çok ama çok komik.

Seni nasıl hâlâ bu forumda tutuyorlar, anlamıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı