Hala HTC 10 alınır mı?

Cihazda Snapdragon 820 CPU bulunuyor. Aynı işlemcinin bulunduğu farklı bir cihaz kullandım ve işlemcide ısınma problemi olabiliyor. Güç olarak sizi üzmez. Ancak ekran uyandırma sırasında CPU performansı anlık düşüş yaşatabiliyor bilginiz olsun.

O fiyata alınabilecek bir cihaz. Performans olarak günümüzde bir sorun yaşatacağını düşünmüyorum.

2 sene olmak üzere HTC 10 alalı. Gayet memnunum günümüzde bile sosyal medya, iş, oyun vs işlemlerimde en ufak bir sıkıntı yaşamadım. Bence fazlasıyla yeterli bir telefon. Alırkende daha önce tamir görüp görmediğine bakın derim. Zaten bütün kapak olduğu için içinin açıldığını deformasyon varsa ek yerlerinde anlarsınız çok rahat.

Arkadaş ısınma sorunu demiş ama şarja takılı bile bazen oyun oynadığım oluyor herhangi bir ısınma yaşamadım HTC bu konuda güzel adım atmış. Android 8 sürümü ile beraber uyandığındanki CPU performans düşüşü giderilmiş durumda. Şu an sorunsuz bir cihaz. Fakat yeni güncellemeleri almayacak olması size rahatsız etmiyorsa sıkıntı olacağını sanmıyorum. Pekte yeni Android sürümü geldikçe güncelleme meraklısı değilimdir. Böyle bir takıntınız varsa illa son sürüm olacak diye sizi üzebilir.

2 sene olmak üzere HTC 10 alalı. Gayet memnunum günümüzde bile sosyal medya, iş, oyun vs işlemlerimde en ufak bir sıkıntı yaşamadım. Bence fazlasıyla yeterli bir telefon. Alırkende daha önce tamir görüp görmediğine bakın derim. Zaten bütün kapak olduğu için içinin açıldığını deformasyon varsa ek yerlerinde anlarsınız çok rahat.

Arkadaş ısınma sorunu demiş ama şarja takılı bile bazen oyun oynadığım oluyor herhangi bir ısınma yaşamadım HTC bu konuda güzel adım atmış. Android 8 sürümü ile beraber uyandığındanki CPU performans düşüşü giderilmiş durumda. Şu an sorunsuz bir cihaz. Fakat yeni güncellemeleri almayacak olması size rahatsız etmiyorsa sıkıntı olacağını sanmıyorum. Pekte yeni Android sürümü geldikçe güncelleme meraklısı değilimdir. Böyle bir takıntınız varsa illa son sürüm olacak diye sizi üzebilir.
Peki hocam alırken donanım olarak neyine dikkat etmem gerekir ? Kronik sıkıntıları nelerdir ?

Şimdi güncelleme almayacak diyorsunuz da güncelleme alacak telefonların (Çin ürünleri hariç) fiyatları çok yüksek hocam ben bir telefona o kadar para vermeyi mantıklı bulmuyorum açıkçası :D
Cihazda Snapdragon 820 CPU bulunuyor. Aynı işlemcinin bulunduğu farklı bir cihaz kullandım ve işlemcide ısınma problemi olabiliyor. Güç olarak sizi üzmez. Ancak ekran uyandırma sırasında CPU performansı anlık düşüş yaşatabiliyor bilginiz olsun.

O fiyata alınabilecek bir cihaz. Performans olarak günümüzde bir sorun yaşatacağını düşünmüyorum.
Çok sağolun görüşünüz için. Ben de LG G5 kullanıyodum bugün sattım

Valla donanım zaten standart. Aldığım süre boyunca en ufak sıkıntı veya servislik bir durumum olmadı. İnternette herhangi bir kronik sıkıntısına da rastlamadım. Almadan önce çok araştırmıştım. Daha önceki telefonumda HTC One M7'ydi. Suya düşürdüm tamir oldu fakat eskisi gibi çalışmadı. Daha öncede bir HTC Sensation vardı onun ekranı kırıldı değiştirttim bu sefer düzgün çalışmadı donuyordu kilitleniyordu. Tamir görüp görmediğini detaylıca öğrenin. HTC telefonlar bu deneyimlerimdem sonra eskisi gibi düzgün çalışmıyor yada en azından benim şansızlığım. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı