HTC One M7 hala alınır mı?

RonaldPeterson

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
HTC One'a geçen seneden beri hayranım o zaman bütçem yoktu şimdi var ve telefona ihtiyacım var sizce daha alınır mı? En az 1-2 sene idare etse yeterli diye düşünüyorum ve şimdi alacağım seri belki yenidir sorunları falan yoktur gibi düşünceye sahibim. Oyun olarak Subway Surfers, Candy Crash, Traffic R. falan o tarz oyunlar oynarım sadece müzik ve internet performansı benim için çok önemli. Snapdragon 600 sosyal medya, internet, whatsapp tarzı uygulamalarda beni 2 yıl götürür mü? Film izlerim o da önemli. Android L de alacakmış daha güncelleme verirler mi bilinmiyor. HTC stabilite konusunda üzmez diye düşünüyorum. Yoksa G2 mi alayım ama G2 arayüzünü hiç sevmiyorum ve tasarımı One gibi değil.

Ekleme 10 gün sonra alacağım hala karar veremedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İş yerinde şefim One kullanıyor, ben de (suya düşürmeden önce) one mini kullanıyordum. One gerçekten güzel bir telefon. Fazlasıyla işini görecektir, üzmez seni.

İş yerinde şefim One kullanıyor, ben de (suya düşürmeden önce) one mini kullanıyordum. One gerçekten güzel bir telefon. Fazlasıyla işini görecektir, üzmez seni.

Benim kullanımım için yetecektir arada canım sıkılınca Subway oynarım geçer gider o tarz düşünüyorum. Ekranı da güzel başka ne istenir ki. Video performansı nasıl kasmaz demi internette?

Ben One mini kullanıyordum ki One ile özellikleri kıyaslanamaz bile, o bile iyiydi, kesinlikle kasmaz. Fiyatı da gayet uygun şu anda. HTC ile tereddüttün varsa S4'de düşüne bilirsin. Htcnin bence arayüzü çok daha iyi ama kamerası S4'e göre biraz zayıf kalıyor. One'nın hafizası 32 GB, Samsung S4'ün 16GB. Ben bir tercih yapacak olsam HTC alırdım.

Ben One mini kullanıyordum ki One ile özellikleri kıyaslanamaz bile, o bile iyiydi, kesinlikle kasmaz. Fiyatı da gayet uygun şu anda. HTC ile tereddüttün varsa S4'de düşüne bilirsin. Htcnin bence arayüzü çok daha iyi ama kamerası S4'e göre biraz zayıf kalıyor. One'nın hafizası 32 GB, Samsung S4'ün 16GB. Ben bir tercih yapacak olsam HTC alırdım.

Teşekkürler yorumların için.

Samsung tercih etme bana kalırsa. Ben de Samsung kullanıcısıyım. Ama pişmanım. One çok iyi telefondur. Fakat şunu bilmeni isterim tamiri çok zordur. 5 üzerinden 1 tamir zorluğu. Özellik bakımından ve kalite bakımından gönül rahatlığı ile alabilirsin.

Bir de bataryasının entegre olması bir dezavantaj HTC'nin. Benim gibi suya düşürürsen bataryayı çıkarıp akımı keseyim kurtarırım belki diyemiyorsun, sadece seyrediyorsun olanları :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı