HTC 10 Alınır mı?

Yeni nesil telefonlar genellikle 5.5 inç ve üstü olmakta. Xperia XZ modeline bakabilirsin. HTC 10 ile aynı işlemciye sahip. Kamera konusunda daha başarılı.

Fakat size hitap eden bir telefon olmalı. Kendiniz birkaç model seçip sorsanız özellikle de kullananlar varsa onların da yorumları ile değerlendirip almak daha mantıklı.
İPhone SE nasıldır? 2018 yılında alınabilecek bir cihaz mı sizce?

iPhone tutkunu değilseniz almayın. Performans olarak yeterli denilebilen cihaz ama kamera konusunda XZ'nin çok gerisinde kalır.
İphone tutkunu değilim. Ama bir iphone kullanmak istemiyorum da değil, iphone telefon kullanmadım. Aslına bakılırsa kamera orta bile olsa beni tatmin eder.

İnternette HTC 10'la alakalı şikayetlerden dolayı vazgeçtim. Bu fiyat aralığında başka telefon arıyorum.

iPhone tutkunu değilseniz almayın. Performans olarak yeterli denilebilen cihaz ama kamera konusunda XZ'nin çok gerisinde kalır.
Hocam sanırım SE aklıma yattı gibi maxi puanla 1700 TL'ye geliyor. Boyut benim için pek önemli değil dün elime 5s aldım onda bile donma, takılma yoktu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı