Rehber Hala PS3/4 alınır mı!?

Kardeşin ile online oynamak için kırık olmayan bir cihaz almalısın. Çünkü kırık cihazlarda PSN erişimi tehlikeli. Her oyunda belli bir banlanma ihtimalin var.

Sen 3004 Slim kasa, yada 4004 Super Slim alman gerek.

Sana tavsiyem Slim kasa alman. Ayrıca 2 tane kolu olsun. Yanında da oyun olsun elbet :)

Yıl oldu 2019. Elinde olan cihaz en iyi ihtimalle 5 sene. Mesela bende Fat kasa CECHG04 kodlu bir PS3 Fat kasa var. Bu seri kodlu cihazların piyasaya sürüldüğü tarih 2009. Hadi benimki yeni olsun 2010.

Ben cihazı almadan önce cihazın garanti etiketi üstünde idi. Yani açılmamış :) Cihaz 9-10 yıldır açılmamış ( Fat kasalar kaya gibidir) cihaz. Ocak ayında Sömestr Tatilinde gittiğimde sıcaklığına bakınca cihaz 65'i geçmiyordu. Yazın bayram tatilinde gittiğimde ise boşta 70 derece :)

Yani sözün özü kardeşim: Sana vereceğim tavsiye eğer elin yatkın ise cihazı açıp iyice temizlemen. Bu cihazın ömrüne en az 1-2 sene katacaktır.
Ayrıca en fazla 500 TL ver. Temizliğine ve yanında verdiği kollara göre en fazla 550 lira verilir. PS5 çıktığı an zaten 3'ü kapatırlar. Herkes hikaye modu için oynar :)

Başka verecek tavsiyem yok :) Ha, 2.el PS3 alacaklara tavsiye verdiğim konuyu da oku. O konu daha bilgilendirici. Birçok Youtube kanalından video linki koydum. Kesinlikle bak.
Tavsiye ettiğin fiyata arızalı tel kol, oyunuz ya da kolsuz konsollar var ben bulamadım piyasa uçuk.

3000'e PS4 alacak kadar zengin değilsen 3000 verme. Temiz garantili oyunlu PS4 2.el 1700-2300 arası. Garantisiz 1200 1500 arası.
1700 TL ye 2. El PS4 den bahsediyor arkadaş Xbox One s sıfır alıyorsun o fiyata piyasadan zerre haberin yok herhalde.
PS4 sıfır zaten 1800 Türk lirası herhalde arakadaşlar gelecekten geliyor 3000 liraya PS4 varmış?
Dünyaya şaka olarak gelmişsiniz siz herhalde?

Son düzenleyen: Moderatör:
1700 tl ye 2. el Ps4 den bahsediyo arkadaş xbox one s sıfır alıyorsun o fiyata piyasadan zerre haberin yok herhalde
ps4 sıfır zaten 1800 türk lirası herhalde arakadaşlar gelecekten geliyor 3000 liraya ps4 varmış????
dünyaya şaka olarak gelmişsiniz siz herhalde ??
Ben Pro modeli için 3000 dedim. Ayrıca ekstra alacağın kol ve oyun ücretsiz değil, yanılıyor muyum?

Ayrıca PS4 fiyatları ben Euro zirvede iken gördüm. 2.200-2.500 arasında idi. Şuan Vatanda 500 GB 1789 TL 3 oyunla. Stok eritme herhalde.

Ayrıca yazınıza dikkat edin.

Geri
Yukarı