Hala PS4 Alınır Mı ?

Ne kadar uzun ömürlü olur onu bilemem ama hala güncel teknoloji ve alınır kesinlikle. Nereden bakarsan en az 2 sene götürür gibi geliyor bana.

Geçtiğimiz günlerde Sony PS4'ün satış rakamlarının 86 milyona ulaştığını açıkladı. Bu çok büyük bir rakam, PS5 çıktığında bile kolay kolay vazgeçilmeyeceğine eminim, 2-3 sene daha ömrü olur. Ayrıca PS4'de çıkmış veya çıkacak olan bir çok oynanacak exclusive oyun var. Bence ikinci el temiz ve ucuz PS4 hala alınabilir.

Temiz ikinci el almanızı tavsiye ederim. Uzun ömürden kastınız 5-6 yıl gibiyse almayın derim. Bana kalırsa hala 3 senesi var. Eğer beklerim sorun olmaz diyorsanız bekleyip para birikirip çıktığı zaman PS5 alırsınız.

Ps5 i beklemem bana bişey kazandırmaz zaten PS5 çıkınca alabilecek bütçem olucağını düşünmüyorum. Ben zaten ille de son çıkan oyunları çıktığı gibi oynuyım gibi bir derdim yok. Zaten ortalama olarak son 5 yıldır çıkan oyunların çoğunu oynamadım o yüzden ps4 beni uzun süre idare eder gibi.

PS3 kullananlar var hala tabii ki alınır. Oynanacak o kadar güzel oyunlar var Playstation'a özel. Sakın almama gibi bir duruma düşmeyin. Ayrıca PS4'ün en az 2.5-3 yılı var. Görmüyor musun grafikleri kötü olsa bile hala Fifa 19 gibi oyunlar PS3 için çıkıyor :) Yani PS5 çıksa bile 2 yıl oyunlar PS4'e çıkar tahminimce. Yani 4-5 yılı var bile diyebiliriz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı