Hala PS4 Slim alınır mı?

Slim'in performansı bence çok kötü. FIFA20'yi hem PS4 Slim versiyonunda hem de PS4 Pro'da oynadım aşırı fark ediyor. Bence XBOX Series S şu an en mantıklı cihaz. Oyun fiyatlarını da değerlendirince daha avantajlı. ₺5.299 konsol fiyatı, aylık 30 liraya da sınırsız oyun. Hem de yeni nesil. Ya da kasa toplanabilir.

Slim'in performansı bence çok kötü. FIFA20'yi hem PS4 Slim versiyonunda hem de PS4 Pro'da oynadım aşırı fark ediyor. Bence XBOX Series S şu an en mantıklı cihaz. Oyun fiyatlarını da değerlendirince daha avantajlı. ₺5.299 konsol fiyatı, aylık 30 liraya da sınırsız oyun. Hem de yeni nesil. Ya da kasa toplanabilir.
Kasa toplamaya karşıyım ben proyu da tercih etmeme sebebim arkadaşım pek bi farkları yok demişti. Xbox olabilir ama onunda konsolu (kontrolcüsü) pek hoşuma gitmiyor ama ona alışılabilir. Peki One S/X alsam kaç yıl oyun çıkar?(2 si de aynı anda destek keser muhtemelen)

Kasa toplamaya karşıyım ben Pro'yu da tercih etmeme sebebim arkadaşım pek bir farkları yok demişti. Xbox olabilir ama onunda konsolu (kontrolcüsü) pek hoşuma gitmiyor ama ona alışılabilir. Peki One S/X alsam kaç yıl oyun çıkar?(2'si de aynı anda destek keser muhtemelen)

6 7 sene belki daha fazla oyun desteği verilir şu an en mantıklısı series s.

Zaten ufak bir hesapla Xbox 360 2005'te çıktı ve 2018'de destek kesti Xbox One S 2013'ye çıktı tahminen 2025-6 gibi destek keser bu da az zaman değil.

Tavsiyem series s den yana oyunların 600 700TL olduğu zamanda gidip PS4 veya PS5 almak hiç mantıklı değil aylık 30 TL gibi çok düşük bir fiyata sınırsız oyun oynamak en mantıklısı.

Tavsiyem series s den yana oyunların 600 700TL olduğu zamanda gidip PS4 veya PS5 almak hiç mantıklı değil aylık 30 TL gibi çok düşük bir fiyata sınırsız oyun oynayamak en mantıklısı.
Şimdi sınırsız demeyelim ama 10-20 tane KALİTELİ oyun var bencede oyun yönünden haklısınız

Kasa toplamaya karşıyım ben proyu da tercih etmeme sebebim arkadaşım pek bi farkları yok demişti. Xbox olabilir ama onunda konsolu (kontrolcüsü) pek hoşuma gitmiyor ama ona alışılabilir. Peki One S/X alsam kaç yıl oyun çıkar?(2 si de aynı anda destek keser muhtemelen)
One serisini önermiyorum artık. Kısa vaadeli bir cihaz almak pek mantıklı değil. Series S alırsanız en az 6-7 yıl götürür sizi. Dolar kuru gittikçe artacak, artık düşüş olmayacak. Kârda bile olursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı