Hala Samsung Galaxy S7 alınır mı?

kerder01

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yılbaşında elime bir miktar para geçecek, ben de telefon alacağım. Bütçem 2500 lira, biraz araştırma yaptım ve üzerinden birkaç yıl geçmesine rağmen hala S7 ve S7 Edge'in fiyatına göre güzel olduğunu fark ettim. Bu telefonlar hala alınır mı? Daha iyi öneriniz var mı?
(SAR değeri, ısınma-donma ve kamera performansı benim için önemli)

Arkadaşlar yılbaşında elime bir miktar para geçecek, ben de telefon alacağım. Bütçem 2500 lira, biraz araştırma yaptım ve üzerinden birkaç yıl geçmesine rağmen hala S7 ve S7 Edge'in fiyatına göre güzel olduğunu fark ettim. Bu telefonlar hala alınır mı? Daha iyi öneriniz var mı?
(SAR değeri, ısınma-donma ve kamera performansı benim için önemli)
2 yıldır kullanıyorum.Çok şükür yavaşlama yok.Uzun yıllar götürür.Kamera açısından aşırı iyi.Batarya olarak elinden düşürmiceksen 1 gün götürür.Arada bir kullancaksan 1.5 gün gider.

Güncelleme kısmında bir beklentin olmasın ancak performans, tasarım, ekran ve kamera olarak hala çok güçlü bir telefon.
Güncelleme olarak ömrünü doldurmuş olsa bile (zaten sonradan Odin ile yükseltirsin) 2020 yıla kadar bile rahat götüreceğini düşünüyorum.
Güncelleme için beklentim yok zaten telefon mevcut işletim sistemiyle stabil çalışsın yeter, teşekkür ederim tavsiyeler için.

Yılbaşına kadar daha epey zaman var. S10 serisi çıkacağından S8 modellerindeki fiyat indirimlerini bekleyin.
S8 fiyatı şu an 3600-3700 civarı S10 çıkınca kaça düşer? Zaten döviz kuru malumunuz. Zaten düzgün S7 de kalmamış piyasada o sebepten yine kararsız kaldım. 2000 civarı önerilere açığım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı