Samsung Galaxy S7 hala alınır mı?

Bu doğru değil S7 en az (kötü düşünürsek) 4 saat ekran süresi verebilir. Oyun oynanan senaryodan bahsetmiyorum tabiki, günlük kullanım. S7 ve S7 edge kullananlar kulübüne girip insanların S7 ile ne kadar ekran süresi aldığına bakabilirsiniz.

S5,S6 ve S7 kullanmış birisi olarak 2.5 saat ekran açık süresi bana yeter dersen alabilirsin tabiki.
2.5 saat? Bataryanın ağzına etmişseniz normal fakat insani bir kullanım çerçevesinde 4 saatten aşağıya almayacaktır. Şuanda kullandığım Note 4'de bile bataryayı mahvetmeme rağmen 2.5-3 saat alıyorum ki bu da Custom yazılımdan kaynaklanıyor. Kernel tam olarak bataryamı şarj etmiyor, sürekli %70 civarı bir dolum yapıyor. Bu durumlara rağmen bu değerlere sahip.

Sizce Galaxy S7 hâlâ alınır mı ?
Evet, gönül rahatlığıyla satın alabilirsin. Ekranı olsun, kamerası olsun, pili olsun çok güzel bir cihaz. Zaten kamerası S8'ye yakın bir performans gösteriyor. Aynı zamanda suya dayanıklılık özelliğinin de olması bu cihazı su altı çekimleri içinde ideal bir model yapıyor.

Her türlü alınır çok iyi bir cihaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

S7'nin batarya ömrüne laf edenler olmuş ancak 2,5 saat şaka bir rakam :)
Bizzat Edge modelini kullandım yeni çıktığı zamanlar, son derece başarılı bir telefon.
S6 da dahil olmak üzere batarya ömrü yüksek telefonlar, yazılım tarafında işletim sistemini güzel programlamışlar, bataryadan sonuna kadar faydalanıyorsun.

S7 Edge modeline paran yetiyorsa onu al derim, aşık olduğum bir telefon. Düşürmeyecek olsam ikinci el alırdım mutlaka.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı