Hala The Division Alınır mı?

Yavuzhan61

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta da gördüğünüz üzere Black Friday indirimlerinde The Division almayı düşünüyorum. Öneriniz nedir? Oyunun sunucularında insan var mı? 70 TL'ye değer mi? Oynama süresi ne kadar olur? Bu süre zarfı içinde zevkli midir?

Serverların boşluğunun bence çok bir önemi yok. Şahsen ben sadece arkadaş grubumla 80 saat civarı oynadım ki Dark Zone falan rezalet bence PvP'ye gerek bile yok. Kesinlikle diyebilirim ki oyun sürem boyunca da sıkılmadım. Para verecek daha mantıklı bir oyun yoksa alınabilir bence.

Boş zamanlarında oynamak için o kadar para vermek istersen alabilirsin, The Division, For Honour ve Wildlands zaten belli bir süreden sonra kabak tadı vermeye başlıyor. Karar senin.

İndirimde iken arkadaşlarla 3 kişi satın aldık. Bir süre oynadık sonra birden bire girmemeye başladık. Oyun güzel grafikleri falan. Ama bayağı bir kısıtlıyor oyun seni. Eğilme yok, Zıplama yok, Hep aynı görevler falan. Bir süre sonra sıkıyor insanı. Bu tür oyunları seviyorsan alıp oynayabilirsin. Ama ben pek önermem onun yerine Pubg alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı