Hâlâ Windows 11'e geçmek mantıksız mı?

midilli

Centipat
En son kendi otomatik güncellemisti. Sizin önerileriniz ile geri Windows 10 yaptım. Peki üzerinden 1 yıl geçmesine rağmen, Windows 11 hala kötü mü?

Dostum benim sistemim iyi olmasına rağmen ben Windows 10'a geri döndüm gerisini sen düşün artık.
Merakımdan sormak istiyorum hocam. Ne tür sorunları oldu? Çünkü bende RX 6600 sistemde kullanıyorum ve sorun yok. Bazı sistemlerde galiba çok hata çıkıyor.

Dostum benim sistemim iyi olmasına rağmen ben Windows 10'a geri döndüm gerisini sen düşün artık.
Hocam Windows 10 dediğiniz şey üstüne çalışılmayan, Windows 7 ile 8 arasında kalmış, uzun solukta toplanır mantığıyla kurulan bir temel olduğu için bataklık gibi bir işletim sistemi. Win11 ile artık eskiye rest çekilmiş, yeni nesil uygulamalar için optimizasyonlar ve performans daha fazla. Kurtulun artık şu melez işletim sisteminden. Yeniliğin ışığından kaçınılmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemim iyi fakat Windows 11 masaüstü birden yanıt vermiyor Chrome acıyorum ara sıra yine yanıt vermiyor hatası space desk ile tableti 2.ekran olarak kullanıyorum fakat Spacedesk'i açip oyun oynarsam 15 20 FPS civarı oluyor Windows 11 gerçekten kötü sistemim ise bu şekilde;

Ryzen 5 5500.
RX 6600.
8 +8 16 GB 3200MHz RAM.

Geri
Yukarı