Hâlâ Windows 11'e geçmek mantıksız mı?

Selamlar, benim bu konuyla ilgili merak ettiğim bir nokta var. Windows 10'da kendi ayarlarımı senkronize etmeme rağmen, her format sonrası; koyu tema, gereksiz program kaldırma, gizlilik ayarları vs. gibi işlemleri tekrar yapmak zorunda kalıyorum. Windows 11 bunu sağlıyor mu? Yani tamamen olmasa da genel hatlarıyla kurulum sonrasında kendi hesabımla giriş yaptığımda ayarlarım otomatik gelsin istiyorum. Böyle bir şey 11'de mümkünse geçeceğim.

Selamlar, benim bu konuyla ilgili merak ettiğim bir nokta var. Windows 10'da kendi ayarlarımı senkronize etmeme rağmen, her format sonrası; koyu tema, gereksiz program kaldırma, gizlilik ayarları vs. gibi işlemleri tekrar yapmak zorunda kalıyorum. Windows 11 bunu sağlıyor mu? Yani tamamen olmasa da genel hatlarıyla kurulum sonrasında kendi hesabımla giriş yaptığımda ayarlarım otomatik gelsin istiyorum. Böyle bir şey 11'de mümkünse geçeceğim.
O ayar senkronizasyonu benim gördüğüm kadarıyla sadece kayıtlı Wi-Fi ağlarını ve şifrelerini ikinci cihazıma taşımamda kolaylık sağladı onun dışında hayır gereksiz program kaldırma ve gizlilik ayarları yine manuel yapılıyor.

Win11'den Win10'a geçiş yaptım. 10'da daha iyi performans alıyorum. Win10 destek kesilene kadar kullanabilirsin, ben destek bitse bile Win10 kullanmaya devam edeceğim.

Win11'den Win10'a geçiş yaptım. 10'da daha iyi performans alıyorum. Win10 destek kesilene kadar kullanabilirsin, ben destek bitse bile Win10 kullanmaya devam edeceğim.
Screenshot 2023-08-24 044831.jpg
Screenshot 2023-08-24 045046.jpg

Bu konuyu kapatsanız daha iyi olur bence. Herkes aynı cümleleri söylüyor. Windows 10'da sorun yaşıyorsanız eğer Windows 11 de aynı sorunu yaşayacaksınız. (Eğer bu sorun uygulama tabanlı veya sonradan oluşmuş değilse). Burada ben şahsen tartışma göremiyorum. Belki siz farklı fikirde olabilirsiniz ama herkes kendinden öncekinin aynısı veya tam tersini yazıyor. Zaten 2 seçenek var ya Windows 11'i seveceksin ya da Windows 10'u(Bu sevme sebebin 99% optimizasyondan yanadır). Bence konu burada kapanmıştır.

Geri
Yukarı