Hala Xbox One S satın alınır mı?

DailyTekno

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yıl olmuş 2020. Oyun piyasasının bana sunduğu fiyatlar gördükçe 'E yok artık!' dedirtmekten geri kalmıyor. Ben yeni bir oyun sever sayılırım. Daha ilk Call Of Duty oyunumu 2 gün önce oynadım, öyle düşünün. Düşündüm, baktım ve dedim Xbox One S. Gamepass sistemi ile epey ilgimi çekti. 3500-4000'e monitör, konsol, kulaklık derken bir setup oluşturuluyor. Sizce ne dersiniz? Alınır mı hala?

Sonuçta yakında çıkacak yeni nesil PS ve Xbox almaya bütçe yetmeyeceği için halen en mantıklısı.
Şu an bende Xbox One S all digital versiyonunu kullanıyorum, 6 ay daha Gamepass Ultimate süresi var, Gamepass büyük nimet özellikle sizin gibi oyun dünyasına yeni adım atanlar için.

Konsol fiyatlarının uçtuğunu eklemeyi unutmuşum. 4-5 ay öncesinde MediaMarkt üzerinden 1700TL'ye almıştım ben Xbox One S'i şu an 3047 TL gibi bir fiyat biçilmiş.
Kafayı sıyırmışlar sanırım ayrıca ürün outlet. Xbox One S

Son düzenleme:
tr de yeni nesile geçmek pek mantıklı olmaz ps4 exclusive ler artık çıkıyor 500tl yeni nesilde oyun fiyatları çıkar 650tl ye yeni nesile zengin degilsen gecme one s ini al game pass ini al yoluna bak

Alınır, zaten yeni Xbox'a çıkacak olan yarı özel oyunlar 2 sene boyunca Xbox One modellerine de çıkacak. Tabii fiyat önemli özellikle bu zamanda bence konsol alınmaz

Alınırsa ne kadara alınır?

2.el Xbox One S 1000TL'ye satılıyordu virüsten önce şu an ise bayağı yüksek fiyatlarda 1700TL gibi. Ekim ayında ek vergi %50'den %20 düşerse o zaman daha uyguna yani, 1.200 1.300 gibi rakamlara alabilirsiniz. Tabii ben 2.el için konuştum sıfır ürünlerde 2000'in altına düşünce bence alınır. Bu kurla zor ama dediğim gibi her şey vergini düşürülmesine bakıyor.
Hatta ben 2.el Xbox One S'i 900TL'ye bile görmüştüm.

Geri
Yukarı