Çözüldü Half-Life 1 kısa süreliğine mi ücretsiz?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Reis203

Femtopat
Daha fazla  
HL 1'in bedava olmasından sonra HL 1 ile ilgili bir haber gördüm. Haberde HL 1 20 Kasım'a kadar ücretsiz, kısa süreliğine ücretsiz gibi yazılar yazıyordu. Sonra diğer haberlere baktım ve onlardada benzer yazılar olduğunu fark ettim. Haberler, bu oyunun sadece 20 Kasım'a kadar ücretsiz satın alabilineceğini mi yoksa 20 Kasım'dan sonra otomatik olarak kütüphaneden kaldırılacağını mı anlatmak istiyor?

Çözüm
Evet, kısa süreliğine ücretsiz. Half-Life 1'i Steam kütüphanenize eklerseniz oyun silinmeyecek kalıcı sizin olacak.
Sonsuza dek kütüphanenizde kalıyor.

HL 1'in bedava olmasından sonra HL 1 ile ilgili bir haber gördüm. Haberde HL 1 20 Kasım'a kadar ücretsiz, kısa süreliğine ücretsiz gibi yazılar yazıyordu. Sonra diğer haberlere baktım ve onlardada benzer yazılar olduğunu fark ettim. Haberler, bu oyunun sadece 20 Kasım'a kadar ücretsiz satın alabilineceğini mi yoksa 20 Kasım'dan sonra otomatik olarak kütüphaneden kaldırılacağını mı anlatmak istiyor?
Half-Life 1 25 yıl dönümü özel ücretsiz olarak veriliyor. Fakat bazı kısıtlamalar olduğu söyleniyor.

Hl 1'in bedava olmasından sonra hl 1 ile ilgili bir haber gördüm. Haberde hl 1 20 Kasım'a kadar ücretsiz, kısa süreliğine ücretsiz gibi yazılar yazıyordu. Sonra diğer haberlere baktım ve onlardada benzer yazılar olduğunu fark ettim. Haberler, bu oyunun sadece 20 Kasım'a kadar ücretsiz satın alabilineceğini mi yoksa 20 Kasım'dan sonra otomatik olarak kütüphaneden kaldırılacağını mı anlatmak istiyor?

20 Kasım'a kadar ücretsiz. 20 Kasım'dan sonra alırsan kalıcı senin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı