Half-Life 1 mi Source mu?

Tek fark Source versiyonunun grafiklerinin ve mekaniklerinin normal versiyondan birazcık daha iyi olması. Çok da fark yok aslında. Eğer ilk oyunu oynamak istiyorsanız ve sisteminiz kaldırıyorsa kesinlikle Black Mesa almanızı öneririm. Valve harici geliştiriciler tarafından yapılan bir Half-Life remake'i. Grafikleri ve oynanışı gerçekten harika, kesinlikle öneririm.

Peki Black Mesa'nın farkı yine Source'deki olduğu gibi grafik farkı mı yoksa oyundaki hikaye ve oynanış değişik mi remake Remastered cahiliyim o yüzden soruyorum.

Oynanış daha iyi. Hikayede çok ufak değişiklikler yapılmış. Birkaç gönderme sadece. Bir de Xen bölümlerini değiştirip daha nitelikli yapmışlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu video bir fikir verebilir.

Peki Black Mesa'nın farkı yine Source'deki olduğu gibi grafik farkı mı yoksa oyundaki hikaye ve oynanış değişik mi remake Remastered cahiliyim o yüzden soruyorum.

Hocam Half-Life Source ile Half-Life 1 arasında hiç fark yok ben ikisini de oynadım Source berbat kaplamalar iğrenç Black Mesa ise oyunun remake versiyonu hikaye falan her şey aynı grafikler ve silahlar değiştirilmiş.

Geri
Yukarı