Half-Life 1 tam ekran olmadı

İşletim sistemi
Windows 10

bilgisayrkurdu

Centipat
Daha fazla  
Ekran kartı
uhd graghics
İşlemci
intel core i511135g7
Arkadaşlar Steam'den baktım olmadı. Alt-enter denedim, daha da bir garipleşti, ondan sonra uyumluluk modunu Windows 8 yaptım, oyuna girmeden önce tam ekrandı. Oyuna başladığımda yine tam ekran olmadı. Bu sorunu nasıl çözebilirim, ha bir de şimdi çıkmaya çalıştım ok tuşu ortada yok, gözükmüyor. Benim bilgisayar Windows 10.

Haberiniz olsun oyunu korsan aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun kısayoluna sağ tıklayıp özelliklere girin. Hedef kısmına -fullscreen yazmayı deneyin. Görseldeki gibi.

1681891593051.png

Korsan oyunu nasıl tam ekran yaparsınız bilmiyorum.

Ancak orijinal oyun için şu şekilde;
Steam'i açın. Başlangıç ayarlarına -w 1920 -h 1080 yazıp deneyin.

Arkadaşlar Steam'den baktım olmadı. Alt-enter denedim, daha da bir garipleşti, ondan sonra uyumluluk modunu Windows 8 yaptım, oyuna girmeden önce tam ekrandı. Oyuna başladığımda yine tam ekran olmadı. Bu sorunu nasıl çözebilirim, ha bir de şimdi çıkmaya çalıştım ok tuşu ortada yok, gözükmüyor. Benim bilgisayar Windows 10.

Haberiniz olsun oyunu korsan aldım.

1920x1080 yapmak için display modu normalden widescreene çekin.

Korsan oyunlar bu tarz konularda uygulama içi sıkıntı çıkartabiliyor bazen, ayrıca bilgisayarlara "virüs, trojan" bulaştırma ihtimalleri bir hayli yüksek tavsiyem bu tarz bütçesi birçok insan için makul oyunlar için kıyıda köşede bütçe ayırıp Steam, Epic Games gibi yerlerden orijinal şekilde satın almanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı