Half-Life 1'e yıllar sonra güncelleme geldi!

Büyük ihtimalle onun için yaptılar güncellemeyi oyunlar üzerinde grafik ve bazı oynanışlar olarak test ettiler kanısındayım bu kadar yıldan sonra bir sebebi vardır. Bu 3. oyunun bir işareti zaten hl Alyx'in sonunda spoiler verildi 3. oyun çıkacak ama aksilik olmazsa ne zaman olduğu belli değil.
Half- Life 3 için Half- Life 1998'de test yapmazlar. Çünkü Half- Life 1 dediğimiz oyun bırakın CS2'nin oyun motorunu CS:GO'nun oyun motorunu bile kullanmıyordu. HF1'de Gold Source motoru kullanıldı ve şu anda Valve'ın elindeki en güncel motor Source 2. O yüzden gidip bir şey test edilecek 1998 çıkışlı bu oyunda bir şey yapmazlar. Bu güncellemenin getirilmesinin temel sebebi oyunun 25. yılı olması.

Half- Life 3 için half- Life 1998'de test yapmazlar. Çünkü half- Life 1 dediğimiz oyun bırakın CS2'nin oyun motorunu CS:GO'nun oyun motorunu bile kullanmıyordu. HF1'de Gold Source motoru kullanıldı ve şu anda Valve'ın elindeki en güncel motor Source 2. o yüzden gidip bir şey test edilecek 1998 çıkışlı bu oyunda bir şey yapmazlar. Bu güncellemenin getirilmesinin temel sebebi oyunun 25. yılı olması.

25. yıl haricinde 20. yıl neden veya 19.yıl neden güncelleme yapmadılar? O zaman yapabilirlerdi. 25. yıl olması bir neden değil ki? Grafik olarak olmasa bile en azından eski oyunun senaryosuna dair veya bölümlerdeki özelliklere göre bir fikir üretebilirler. Oyun ne kadar eski olursa olsun şuraya yazıyorum HL3 öyle ya da böyle çıkacak ama insanlar oyunu açığa vurmak için her şeye bir el atıyolar. Daha önceden yaptıkları gibi halbuki bıraksalar adamlar düzgün bir şekilde çıkarsa oyunu belki de yakındır. Öyle hissediyorum ya da şu anda yapıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar eğer Half-Life modlarıyla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun etmeyin. Hala betalardan eski sürüme dönebilirsiniz.

1700346331591.png

Bu arada bunun şerefine bir belgesel de yayınlamışlar;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GabeN yaşlanmış hakikaten, dede öleceksin çıkar şu 3. oyunları artık.
1700346460222.png

Tüm seriye tekrar başlayacağım. Kaç kere bitirdim bilmiyorum hatta lisede annemle beraber oynayıp bitirmiştik.
helikopter bölümüne az lanet okumadık annemle :)
Helikopter bölümüne geldim takıldım kaldım, aşağıdaki yerdeki tüm havalandirmalari gezdim sonuca ulasamadim. En son yaratık vardi rastgele vuruyordu oradan geri ilerleyip helikopterlerin olduğu yere dışarı tekrar mi çıkmam lazım? Çok adam geliyor çıkmama izin de vermiyorlar :D

Geri
Yukarı