Half Life 1 Anthology Pack 0₺

Erlik_Han

Femtopat
Daha fazla  
Steam'de Half-Life 1 Anthology paketi 0₺ olarak gözüküyor ancak almaya çalışırken hata veriyor. Hatadan kaynaklanıyor olabilir ancak bir şekilde bedavaya alınabiliyorsa beklemeden almak gerek.

Dosya Ekleri

• IMG_20230912_201952.jpg
    IMG_20230912_201952.jpg
    83,6 KB · Görüntüleme: 1.171
Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'de Half-Life 1 anthology paketi 0₺ olarak gözüküyor ancak almaya çalışırken hata veriyor. Hatadan kaynaklanıyor olabilir ancak bir şekilde bedavaya alınabiliyorsa beklemeden almak gerek.

Payday 2'de de öyleydi açıklama yapmadılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'de Half-Life 1 anthology paketi 0₺ olarak gözüküyor ancak almaya çalışırken hata veriyor. Hatadan kaynaklanıyor olabilir ancak bir şekilde bedavaya alınabiliyorsa beklemeden almak gerek.

Bildiğim kadarıyla 5TL altı oyunlar alınamıyor artık.

Steam minimum fiyat politikasını güncelledi ve artık ₺5,50 altı oyunlar satın alınmıyor. Bu da hatadan dolayı kaynaklanıyor. Oyunlar bedava falan değil. Dikkat ettiyseniz %99 indirimli ve 0 TL olarak gözüküyor.

Oyun bedava değil!

Bu sorun düzeltilir mi? Half-Life 1'i almak istiyorum ancak alamıyorum. Half-Life Complete Pack 17 lira onu da almaya çalıştım, onu da almıyor. İndirim bitecek alamayacağız diye düşünüyorum. Çok saçma.

Steam minimum fiyat politikasını güncelledi ve artık ₺5,50 altı oyunlar satın alınmıyor. Bu da hatadan dolayı kaynaklanıyor. Oyunlar bedava falan değil. Dikkat ettiyseniz %99 indirimli ve 0 TL olarak gözüküyor.

Oyun bedava değil!
E madem öyle niye düzeltmiyolar bunu ? Kaç ay oldu hala aynı.

E madem öyle niye düzeltmiyorlar bunu? Kaç ay oldu hala aynı.
Dostum oyunların zamlanması gerekiyor düzelmesi için. SteamDB'den kontrol edersen sürekli zam geliyor zaten oyunlara bu sebepten dolayı. Ayrıca henüz 1 ay oldu, aylar geçmiş gibi abartmayalım.

Geri
Yukarı