Half-Life 2 "17.Otoyol" isimli görev nasıl geçiliyor?

Just Just Okay?

Hectopat
Makaleler
1
Aşağıdaki fotoğraftaki odada kaldım, kablo var ve galiba bir yere bağlamam lazım ama orayı bulamadım, yardımcı olur musunuz? :)

20190112102448_1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle yerlerde elektrik bağlaman gerek, geçemezsen de esc ye bas, hangi bölümde olduğuna bak, youtubede o bölümün videosu kesin çıkar.

Bu bölgeden mi bahsediyorsun? Eğer burası ise denedim olmadı ama kesin burası ise tekrar deneyebilirim.
Eki Görüntüle 359308
Orası yanlış hatırlamıyorsam bizim söktüğümüz yerdi. Arkanda kırmızı nokta şeklinde yanan 3 tsne bölge var mı, varsa 3 tane elektrik kutusu yerleştirmen lazım oralsra.

Aşağıdaki kabloyu solda bulunan girişe takın.
Hocam dediğin şekilde değilmiş orada kabloyu çıkartıp bölgeden çıkıyormuşuz.

Orası yanlış hatırlamıyorsam bizim söktüğümüz yerdi. Arkanda kırmızı nokta şeklinde yanan 3 tane bölge var mı? Varsa 3 tane elektrik kutusu yerleştirmen lazım oralara.
O bahsettiğin 3 tane elektrik kutusu ise bu görevden sonraki kısımda bulunuyor.

Hocam size kesin cevabı vericem. O kabloyu takmak değil zaten amacımız o kabloyu çıkardığınıza göre köprünün başına dönüp arabanızla yola devam etmeniz gerekir. Olay bu kadar. Hocam birde o sizin ilk attığınız resimdeki ekranlı bilgisayara e tuşunu kullanarak kapatmanız lazım sonra zaten sizi gunship karşılayacak.

Sağdaki bilgisayarın olduğu duvarın dibinde bir şey vardı diye hatırlıyorum. Oraya gidip e tuşuna basın. Duvarda asılı olma bir şey olması lazım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı