Çözüldü Half-Life 2 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 7

Şebnem Ferah

Megapat
Makaleler
9
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Gitarist
Beraberinde gelen Counter-Strike Source sıkıntısız açılırken Half-Life 2 açılmıyor, ekran bile gelmemekte.

Veri yürütme engellemesinden Half-Life'ı seçtim, durum hala aynı.

Çözüm
"Evet kesin çözümü buldum.Şimdi rahat rahat oynuyorum.Çözüm:
önce hl.exe den kısayol oluşturuyoruz.Sağ tıklayıp özellikler diyoruz kısayola.Orda hedefe önceden eklediklerimizi siliyoruz.hl.exe''(boşluk) -steam -console-+mat_forcehardwaresync 0 yazın.Boşluğu yaptıktan sonra kopyalayabilirsiniz.İyi oyunlar. "Alıntıdır,denemedim.
Öneriniz için teşekkürler.
Half-Life 2'yi açabilen var mı?

Her yolu denedim ancak hala ekran bile gelmiyor açan varsa söyleyebilir mi?
(Üstteki öneri sorunu maalesef çözmedi)
Asırlar sonra çözüm ya açılırken sürekli enter a bas art arda ya da oyunun dosyaları eksik sil yükle ben ilkini yaptım açılıyor(aslında bu konuyuaçtıktan 4gün sonra çözdüm ama buraya yazmayı unuttum)
önce hl.exe den kısayol oluşturuyoruz.Sağ tıklayıp özellikler diyoruz kısayola.Orda hedefe önceden eklediklerimizi siliyoruz.hl.exe''(boşluk) -steam -console-+mat_forcehardwaresync 0 yazın.Boşluğu yaptıktan sonra kopyalayabilirsiniz.İyi oyunlar. "Alıntıdır,denemedim.

Öneriniz için teşekkürler.
Half-Life 2'yi açabilen var mı?

Her yolu denedim ancak hala ekran bile gelmiyor açan varsa söyleyebilir mi?
(Üstteki öneri sorunu maalesef çözmedi)
Asırlar sonra çözüm ya açılırken sürekli enter a bas art arda ya da oyunun dosyaları eksik sil yükle ben ilkini yaptım açılıyor(aslında bu konuyuaçtıktan 4gün sonra çözdüm ama buraya yazmayı unuttum)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı