Half Life 2 Cremator (HL2 Beta)

Cremator Türkçe olarak "Ölü yakıcı" olarak bir NPC var. Kendisi bir Combine yaratığı. Amacı ölü olan kişileri yakarak trene yükleyip şehir dışına çıkarmak.

Varlığının Kanıtı:

Oyun dosyalarında modeli ve tasarım JPG'si var.
Screenshot 2021-06-11 182603.png

Ayrıca kendisinin diğer Enemy NPC'lere göre daha fazla ses dosyası var.

Eki Görüntüle 1064626

NPC Hakkında Bilgiler:

Kendisi bir "Ateş atar" silahına sahip. Bu ateş animasyonu çok değişik modelleri var birinde ateş değil sanki lazer silahı gibi lazer atıyor diğerinde ateş çıkarıyor vs... Dikkatimi çeken dediğim gibi, bazen sizi takmıyor bile. Deney olarak kendisine 2-3 kere ateş ettim ama hiç bir tepki vermezken bir tane daha spawn ettim. Yeni spawn ettiğim Cremator ise saldırmaya başladı. Ayrıca meşhur olarak Cremator'un bizzat üretimi var. Yani açmak gerekirse Beta versiyonunda çocuklar vardı ve bunlar köle olarak çalıştırılıyordu. Gördüğümüz kadarıyla kendileri Cremator'u üretiyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Görünümü:
Adsız2.png

Ayrıca kendisinin çok değişik bir yürüme animasyonu var keşke gösterebilsem. Ayrıca hikayeye göre ilerlerseniz genellikle karanlık alanlarda çıkıyor, yani bayağı korkunç bir şey tam bir jumpscare ögesi.

Ayrıca orijinal oyunda Eli'nin laboratuvarında (Black Mesa East) kafası bulunur. Easter Egg amaçlı konmuş.

Cremator_head_jar_BME.jpg

Dosya Ekleri

• Screenshot 2021-06-11 182750.png
    Screenshot 2021-06-11 182750.png
    20,1 KB · Görüntüleme: 72
Bunlarla ilgilenen tek ben değilmişim.
Seriye başladım hocam merak etmeyin. İsterseniz diğerlerine de bakabilirsiniz.

Seriye başladım hocam merak etmeyin. İsterseniz diğerlerine de bakabilirsiniz.

Hocam sizce HL2 Beta Retail'den daha mı iyi?

Geri
Yukarı