Half-Life 2 Episode'larını mı Portal oyunlarını mı almalı?

kajunfinger

Picopat
Daha fazla  
Half-Life'ın iki oyununu da oynadım ve çok beğendim. Sizce Half-Life 2 Episode 1 ve 2'yi mi almalıyım yoksa Portal 1 ve 2'yi mi? Yoksa Mafia Trilogy mi almalıyım? Fikirleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben komple half life serisini 2016'da almıştım ve şimdiki episode fiyatları aşırı pahalanmış. Oyunları aşırı şekilde öneririm ama mafia düşünürsen upuzun 3 oyuna sahip olacaksın ve mutlu eder mafia serisi.

Ben komple Half-Life serisini 2016'da almıştım ve şimdiki Episode fiyatları aşırı pahalanmış. Oyunları aşırı şekilde öneririm ama Mafia düşünürsen upuzun 3 oyuna sahip olacaksın ve mutlu eder Mafia serisi.

Hocam Mafia serisi Epic Games'te de var fakat portal ve hl serisini Steam'den başka alacak platform yok. Malum Steam de dolar kuruna geçtiği için alamayacağız. Eğer bildiğiniz başka hl ve portal alcak platform varsa çok iyi olur.

Hocam Mafia serisi Epic Games'te de var fakat portal ve hl serisini Steam'den başka alacak platform yok. Malum Steam de dolar kuruna geçtiği için alamayacağız. Eğer bildiğiniz başka hl ve portal alcak platform varsa çok iyi olur.
Doğru diyorsun ama Epic Games'te onun indirimi beklemen lazım. Umarım zam vs. yemez. Alınacak oyun çünkü. Onun dışında ben half life serisini hayatımda oynadığım en güzel oyunlar listesinde alabileceğim oyun olduğu için ve serinin devamı olup hikayesinin bitmediği için onu önerdim. Portalda güzel oyundur. Bu kararı en güzel inceleyip sen verebilirsin. Tek üzüldüğüm nokta zamanında 2-3 tlye aldığımız oyunların bu kadar fiyatlara ulaşması. Aklıma takılan bir hususta MENA bölgesi dolar kuruna geçeceğimiz için sonbahar indirimlerinde oyunların şimdiki fiyattan daha uyguna gelebileceği imkanı. Mesela hl ep 1 baz alalım.

$7.99 USD$4.49 MENA₺85,00$3.02

Oyunun kendisi 8 Amerikan doları ve yaz indiriminde 80 cente düşmüş. MENA bölgesi indirimlerini bulamadım ne kadar oluyor diye. Şimdiki 85 tl 3 dolara tekabul ediyor ve 8 dolardan 80 cente düşen oyun MENA fiyatıyla şimdiki Türkiye fiyatlandırmasının altına düşebilir mi diye sormuyor değilim. Bence ikisini de alırım ve kesin oynarım dersen birini al diğer oyunu indirime sal. Riske pek girme.

Hocam ne yaptın? İndirime girmiş şansına ama aldın mı öncesinde?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı