Half-Life oynanmadan Half-Life 2 oynanır mı?

Bu oyunun dünyaca konuşulan, sevilen, efsanevi bir oyun olduğunu biliyorum. 1. oyunu oynamadım, direkt 2. oyun oynanır mı?
Hocam ilk oyunu oynamadan da hikaye hakkında fikir sahibi olursunuz ama ilk oyunu oynamanız çok daha yararlı olacaktır.Hem yalnızca ikinci oyunu oynarsanız hikayeyi anlayayım derken oyunu kaçırırsınız,hemde oyun dünyasına böyle yön vermiş bir seriyi yarım tecrübe etmiş olursunuz.Size önerim 2.oyunun motoru ile yapılmış HL1 Remake'i Black Mesa olacaktır.Şahsen ben bu oyunu orijinal iki oyundan da daha fazla seviyorum.Hele şu indirimdeki fiyatı ile gerçekten kaçmaz altın gibi bir oyun.Bence deneyin pişman olacağınızı hiç sanmıyorum.

Eğer Half-Life'ı grafik olarak beğenmediyseniz Black Mesa'ya bakın isterseniz. Black Mesa ilk Half-Life oyunun Remake'i. Çok iyi bir remake olmuş.
Hocam ilk oyunu oynamadan da hikaye hakkında fikir sahibi olursunuz ama ilk oyunu oynamanız çok daha yararlı olacaktır.Hem yalnızca ikinci oyunu oynarsanız hikayeyi anlayayım derken oyunu kaçırırsınız,hemde oyun dünyasına böyle yön vermiş bir seriyi yarım tecrübe etmiş olursunuz.Size önerim 2.oyunun motoru ile yapılmış HL1 Remake'i Black Mesa olacaktır.Şahsen ben bu oyunu orijinal iki oyundan da daha fazla seviyorum.Hele şu indirimdeki fiyatı ile gerçekten kaçmaz altın gibi bir oyun.Bence deneyin pişman olacağınızı hiç sanmıyorum.
Black Mesa pakete dahil değildi ama önerilerinizi göz ardı edemedim, onu da satın aldım. Teşekkürler.

Konu sahibi steam üzerinden satın alacak.
Half-Life complate pack ve Black Mesa aldım hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı