Half-Life 2 hikayesi nasıldır?

Combine dünyayı işgal ettiğinde bir çok hayvan türünü yok etti ve insanları kısır bıraktı. Güvercinler neden var dersen güvercinler Combineların ilgisini çok çeken bir hayvan olmuştu ve hatta oyun boyunca bir sürü yerde güvercin ve Combine ile ilgili güvercin graffitileri görmek mümkün. Hatta oyunda bir combine eğer güvencini vurup öldürürse yakınındaki asker onu öldürdüğü için uyarır ve kızar.

Combine dünyayı işgal ettiğinde bir çok hayvan türünü yok etti ve insanları kısır bıraktı. Güvercinler neden var dersen güvercinler Combineların ilgisini çok çeken bir hayvan olmuştu ve hatta oyun boyunca bir sürü yerde güvercin ve Combine ile ilgili güvercin graffitileri görmek mümkün. Hatta oyunda bir combine eğer güvencini vurup öldürürse yakınındaki asker onu öldürdüğü için uyarır ve kızar.
Peki kargalar ve martılar neden var?

Evet onu da izledim. Bu konuyu açmamda ki amacım insanların buraya gelip teoriler üretmesiydi.

Başlık değiştirilmiş. Amacım insanların bu konuda toplanın teoriler üretmesiydi.

Dostum binlerce kez konuşulmuş ve artık insanların umursamayı bıraktığı bir konu artık bu. Yapımcılarının bile umursadığını sanmıyorum. Oyun oturaklı mekaniklere sahip ve hikayesi de fena değil fakat bu kadar abartmaya da gerek yok bence.

Half Life 2 Lost Coast'ın oyunun hikayesiyle hiçbir bağlantısı yok. Source motoruyla alakalı bir şeyi denemek için çıkardıkları bir şey tamamen.

Güvercinler insanlık için "barış" simgelediği için Combine'ler güvercinleri öldürmemekte idi. Öldüren olursa onları ya köle yapıyor, ya da sürgün ediyordu.

Geri
Yukarı