Çözüldü Half-Life 2 Türkçe yama olmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Humbel

Hectopat
Makaleler
1
Sorunum başlıkta olduğu gibidir, oyundan illalah ettirdi artık.
HL2 ve resources klasörüne de attım her yolu denedim bir türlü Türkçe yama olmuyor. Ne yapmalıyım?

Çözüm
Hikayeyi başlatın, G-man'in konuştuğu sırada konsolu açıp ''cc_lang turkish'' yazın. Eskiden bu şekilde yapmıştım.
Half-Life'ın pek bir hikayesi yok. Hikaye ve lore farklı şeyler. Lore konusunda da oyunun anlatımı çok kısır. Dışarıdan kaynaklara bakmanız birçok taşı yerine oturtur.

Oyun bitti. Hiçbir şey anlamadım; yanlış oyun indirmişim. Anlamadığımdan olsa gerek fazla övüldüğünü düşünüyorum. Aksiyonlarına diyecek yok ama.
Warband'a cihat ve haçlılarla diplomasi modu ve bir de Age of Empires 2 gibi strateji oyunu indirseydim değil 1 hafta 1 ay götürürdü. Şu anlık sadece Katana Zero'yu beğendim. Hollow Knight desen dil seçtikten sonra oyun açılmıyor :(
bir de 1 soru sorabilir miyim? Gören kişilere.

Oyun bitti. Hiçbir şey anlamadım; yanlış oyun indirmişim. Anlamadığımdan olsa gerek fazla övüldüğünü düşünüyorum. Aksiyonlarına diyecek yok ama.
Warband'a cihat ve haçlılarla diplomasi modu ve bir de Age of Empires 2 gibi strateji oyunu indirseydim değil 1 hafta 1 ay götürürdü. Şu anlık sadece Katana Zero'yu beğendim. Hollow Knight desen dil seçtikten sonra oyun açılmıyor :(
bir de 1 soru sorabilir miyim? Gören kişilere.

1. sor.
2. bende hl serisini oynanışı için bitirmiş biriyim YouTube'da "öngörülemeyen sonuçlar" diye video olacak onu kesinlikle izleyin bütün seriyi çok iyi şekilde anlatıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı