Half-Life 3 neden çıkmıyor?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ne hasta bekler sabahı,
Ne taze ölüyü mezar.
Ne şeytan bir günahı,
Seni beklediğim kadar.
Sonuç: Belkiyoz.

Gabe Newell abimizin kişisel fantazisi olduğunu düşünüyorum.

Bu arada Half Life 3 beklenen ilgiyi görmez diyen arkadaşım. Benim yaş grubum bu oyunu 17 yıldır bekliyor. Aile babası olmuş bir kuşak iki eli kanda da olsa bu oyunu alır oynar.

Valve'ın şu an para ihtiyacı yok, ilerisi için çok büyük bir kurtarış bileti HL3. Ek olarak yapmak isteseler bile senaryosu sızdırıldı, mükemmel bir çıkış hedefleyen firma senaryoyu değiştirmekle uğraşır ki bu oyunun evreninde zor iş.

Niye çıkartsın? Paraya ihtiyacı yok. Halihazırda zaten inanılmaz bir tat bıraktı seri ağılarda. Bu arada çıksa bile kimse tatmin olmayacak çünkü beklentiler inanılması güç boyutlarda. Hadi ama bu beklentinin yanına yaklaşamayacak kadar beklentisi olan Cyberpunk'a ne olduğunu biliyoruz.

Bir de gelecekte paraya ihtiyaç duyarlar ise sadece adı kafadan 50milyon satacak. Belki o zaman yaparlar.

Niye çıkartsın? Paraya ihtiyacı yok. Halihazırda zaten inanılmaz bir tat bıraktı seri ağılarda. Bu arada çıksa bile kimse tatmin olmayacak çünkü beklentiler inanılması güç boyutlarda. Hadi ama bu beklentinin yanına yaklaşamayacak kadar beklentisi olan Cyberpunk'a ne olduğunu biliyoruz.
Cyberpunk sı... batırdığı halde bile sonradan eklemeler ve DLC falan filan millet yine oyuna aşık oldu, ne iş?

Half Life 2
Portal 2
Team Fortress 2
Counter Strike 2
Left 4 Dead 2
Dota 2

Evet görüyorsunuz işte; bu oyunların hiç bir zaman üçüncü oyunu gelmedi. Buradan VALVE'ın 3 rakamını sevmediğini anlayabiliyoruz, 4 gelir ama asla 3 gelmez.

Cyberpunk'sı... Batırdığı halde bile sonradan eklemeler ve DLC falan filan millet yine oyuna aşık oldu, ne iş?

Çıkış döneminden bahsediyorum. Oyuna aşık olan bir kitle var ise kendini beklentiye kaptırmayan kitledir. Çünkü Cyberpunk vaat ettiklerini tam olarak yapamadı. Bug ve hatalardan bahsediyorsun galiba.

Geri
Yukarı