Half Life Alyx müzik kiti nereden alınır?

kumpas1

Femtopat
Daha fazla  
Steam pazarında satışı yok nereden alabilirim?

Dosya Ekleri

• maxresdefault.jpg
    maxresdefault.jpg
    60,7 KB · Görüntüleme: 78
Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef şu an alamazsınız. Half-Life: Alyx çıkmadan önce Valve Index satın alanlara bu müzik kiti verildi.

Kaynak aşağıda. CS:GO'nun resmi blog sayfasındaki alttaki yazıyı okuyun:

blog.counter-strike.net

Counter-Strike: Global Offensive

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) expands upon the team-based action gameplay that it pioneered when it launched in 1999.
blog.counter-strike.net

''Valve Index donanımını Alyx'in piyasaya sürülmesinden önce satın aldıysanız , yeni koleksiyondan Alyx Pin'in Orijinal versiyonunu ve ayrıca özel Half-Life: Alyx Music Kit'i alacaksınız!''

Son düzenleyen: Moderatör:
Şansınız varsa Steam topluluk pazarında görebilirsiniz. Satılığa çıkaran 1 kişiye rastlamıştım.

Bu tarz özel müzik kitleri kişinin hesabına kilitlendiği için takas edilemez ve satılamaz. Yani topluluk pazarında da görmemiz imkansız.

IMG_20210809_122902.jpg

Bu tarz özel müzik kitleri kişinin hesabına kilitlendiği için takas edilemez ve satılamaz. Yani topluluk pazarında da görmemiz imkansız.

Nasıl ya? Bu çıktığından beri böyle miydi peki? Çünkü topluluk pazarında gördüğümü hatırlıyorum. Hatta csgostashten bakıp sonra Steam'e girip bakmıştım. Şimdi bunu görmek çok değişik geldi açıkçası.

Nasıl ya? Bu çıktığından beri böyle miydi peki? Çünkü topluluk pazarında gördüğümü hatırlıyorum. Hatta Csgostash'ten bakıp sonra Steam'e girip bakmıştım. Şimdi bunu görmek çok değişik geldi açıkçası.

Evet en başından beri böyleydi. Satılsaydı topluluk pazarı sayfası olurdu, ki yok. Diğer özel müzik kitleri de aynı şekilde. (Halo, Hades müzik kiti vs.)

Yeni konular

Geri
Yukarı