Half-Life bağımlısıyım

Size ilginç gelebilir ama Half-Life bağımlılığım var bazen haftada 7-8 kez bitiriyorum neredeyse her gün yeniden tüm seriyi bitirdim artık diyolog ezberlemeye başladım tüm haritaları evimden iyi biliyorum örnek: Ravenholm şehrini evimden iyi biliyorum sizce speedrun filan mı yapayım zaten bırakamıyorum oyunu çünkü.
Normalde bir oyunu bir kez bitirir rafa kaldırırım sonra da dönmem ama bazı oyunlar vardır tekrar tekrar oynamak istersin Half Life serisi de bunlardan biri benim için.
Her sene bütün seriye kafama göre göz atarım bir gireyim derim sonra bir bakmışım oyun bitmiş.
Bu zamana kadar oynadığım en iyi oyundur Half Life 2 ve half Life serisi o yüzden anlıyorum sizi.

Normalde bir oyunu bir kez bitirir rafa kaldırırım sonra da dönmem ama bazı oyunlar vardır tekrar tekrar oynamak istersin Half-Life serisi de bunlardan biri benim için.
Her sene bütün seriye kafama göre göz atarım bir gireyim derim sonra bir bakmışım oyun bitmiş.
Bu zamana kadar oynadığım en iyi oyundur Half-Life 2 ve Half-Life serisi o yüzden anlıyorum sizi.

Sağ olun hocam benim gibi kişilerinde olduğunu görmek güzel.

Geri
Yukarı