Half-Life Deathmatch'den hacklenebilir mi?

Berkben

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar. Daha önce hiç Half-Life oyunu oynamadım ve arkadaşımla oynamak için almayı düşünüyorum, onda var. Kendimiz herhangi bir siteye girmeden program indirmeden nasıl oda kurabiliriz? Ve eğer kurduk diyelim, internette bazı sitelerde listeler var oradan girmeyi görmeyi nasıl engelleyebiliriz? Oyunda başka biri girerse bizim IP adresimizi görebilir veya hackleyebilir mi?
Not: Steam'dan orijinal olarak oynayacağız.

Sunucu kurmayı oyun dosyalarından yapılıyor, tam nasıl yapıldığını bilmiyorum. İnternetten bakabilirsiniz. Sizin sunucunuz o sitelerde sergilenmez ve sizin IP adresinizi görse bile bir şey yapamaz. Ki göremez de.

Hocam onun için para gerekmiyor mu?
Evet gerekiyor. Ben şahsen hiçbir public sunucuda takılmıyorum oynamak istediğimde Valve hariç. Topluluk sunucularından uzak durun, Valve'nin kendi sunucuları varsa onlarda takılmak mantıklı.

Ama en iyisi kendi sunucunu alıp kurmak. 25-30 liraya mal edebilir ortalama bir VPS'i. Half-Life için çok sistem kaynağı gerekmiyor.

Evet gerekiyor. Ben şahsen hiçbir public sunucuda takılmıyorum oynamak istediğimde Valve hariç. Topluluk sunucularından uzak durun, Valve'nin kendi sunucuları varsa onlarda takılmak mantıklı.

Ama en iyisi kendi sunucunu alıp kurmak. 25-30 liraya mal edebilir ortalama bir VPS'i. Half-Life için çok sistem kaynağı gerekmiyor.
Hocam CS:GO'da birkaç tane public sunucuya girdim. ESET EndPoint AV var, virüs varsa taramada çıkardı değil mi? Şimdi bir tane buldum onda takılıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı