Half-Life serisinin en sevdiğiniz oyunu nedir?

403052

Megapat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
-
Ana sistem: Ryzen 5 5600, MSI GT 1030 GDDR5, 8 GB DDR4 RAM, MSI B550M PRO-VDH WIFI, 480 GB KIOXIA SATA SSD, MSI A750GL 750W, MSI M100R

İkinci sistem: i3 540, ASUS HD 5450 1 GB, 4+4 8 GB DDR3 RAM, ASUS P7H55M-LX , 256 GB Patriot SSD, Frisby Low Profile ofis kasası + 300W FOEM PSU

Üçüncü sistem: Pentium E6500, G41 Onboard GPU, 4+4 8 GB DDR3 RAM, ECS G41T-M7, 250 GB HDD, Frisby Low Profile ofis kasası + 300W FOEM PSU
-
Half-Life serisi içerisinde en sevdiğiniz oyun hangisidir? Konuşup, tartışalım. Birbirimizin görüşlerini alalım istiyorum. Ben en çok Half-Life 2'yi seviyorum. Kendisi hem Half-Life serisinde en sevdiğim oyundur, hem de şu ana kadar oynadığım en zevkli oyundur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizi arabaya bindirip vinç ile kaldırıyorlardı ve düşürüyorlardı. O bölümün ilerisinde bir eve gidip roket atar alıp bir kaç düşman hava aracı düşürüp ilerliyorduk. Sonra yıkık bir köprü oluyordu oradan son gaz arabanın nitrosuna basıp geçiyorduk. ben o bölümde arabayı almadan gitmiştim ve kalmıştım orada

Half life crossfire yeri başkadır. Bu imdirim döneminde Half Life 2, episode one ve two, portal oyununu yoplu 6 tl ye aldım. 3 gündür deli gibi Half Life 2 oynuyorum. Düşürdüğüm kartları 4 tl ye sattım 2.tl ye 1 haftam güzel geçecek

Aklıma gelmişken Half-Life 2 bitireyim yarın Half-Life 1'de speedrun denemenin tadı da bir başka oluyor.

Half-Life: Source ve Half-Life 2'yi bitirmiştim. Half-Life 2'ye Source motorunu sevdiğim için daha yakınım, fakat Half-Life'ın 1998'de çıktığını unutmamak lazım

Kasmasa oynardım ne güzel. Çok zevk verici bir oyun. İnternet kafede 3 saat civarı oynayıp deneyimleme imkanım olmuştu.

İlk oynadığımda araba ters düşünce, düzeltilebileceğimi bilmediğim için o yolun hepsini yayan gittim ve araba olmadığı için devam edemeyince tüm yolu geri geldim.

Deniz fenerine nasıl gittiniz Şu petrol yerinde karşıya geçmemiz gerekiyor bir yıkılmış köprüden. Orada arabayla nitroya basıp karşıya uçuyorduk. Ben de oraya kadar yayan geldiğim için geçememiştim orayı Sonra o bölümün başından başlayıp arabayla ilerlediydim. Deniz feneri bölümünde de arabamı uçurup götüren hava araçlarına tüm mermilerimi boşaltmıştım diye hatırlıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…